Çözüldü Valorant maça başlarken VAL-5 hatası veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

InflamesWarrior

Attopat
Daha fazla  
Valorant'ta maça girmeye çalışırken başlat tuşuna basınca oyundan atıyor ve genellikle VAL-5 hata kodunu veriyor. Bugün yeni bilgisayar aldım fakat hala aynı hata oluyor. Çok çözüm yolları denedim hiçbiri düzeltmedi. Bilen varsa yardımınızı bekliyorum.

Çözüm
Yıllardır uğraştığımız sorunu çözdük: İnternetten kaynaklı. Böyle sorunu siz de yaşıyorsanız internetinizi değiştirin.
Yıllardır uğraştığımız sorunu çözdük: İnternetten kaynaklı. Böyle sorunu siz de yaşıyorsanız internetinizi değiştirin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Selamlar, aynı hata kodunu bende alıyorum. Hesabım hiçbir yerde açık değil, sadece oyunu silip geri yükledim. Hata koduyla ilgili izlemediğim çözüm videosu kalmadı. Hepsini de denedim ama hiçbir işe yaramıyor. İşin komiği de oyuna sorunsuz bir şekilde girebiliyorum ancak maça girmeye çalıştığımda ''Eşleşme başarısız'' diyip VAL 5 hata kodunu göstererek beni oyundan atıyor. Sadece 1 hafta önce yeni modem değişikliği yaptım. Yardımcı olabilecek var mıdır acaba?

Geri
Yukarı