Valorant Macro Ban Sebebi mi?

Maysterouses

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar,

Benim mouse Bloody A90. Bunun üzerinde tek tıkla tek atış, çift atış ve üç atış modlarını barındıran üç tuş bulunmakta. Programından da dörde kadar ücretini ödediğiniz takdirde çıkartıyorsunuz.
Ben Valorant oynarken çift tıklamada aktif bırakıyorum, tek tıkla çift kurşun (cahilim kusura bakmayın) atıyor.
Bu macroya mı giriyor ve macroya giriyorsa Valorant'ta ban sebebi midir?
Riot sanırım ban attığında bir daha aynı PC'den giremiyormuşsun, anakart banı atıyormuş, yemek istemiyorum ara sıra girip oynamayı seviyorum, zevkli geliyor.
Yardımlarınız için çok teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar,

Benim mouse Bloody a90. bunun üzerinde tek tıkla tek atış, çift atış ve üç atış modlarını barındıran üç tuş bulunmakta. Programından da dörde kadar ücretini ödediğiniz takdirde çıkartıyorsunuz.
Ben Valorant oynarken çift tıklamada aktif bırakıyorum, tek tıkla çift kurşun (cahilim kusura bakmayın) atıyor.
Bu macroya mı giriyor ve macroya giriyorsa Valorant'ta ban sebebi midir?
Riot sanırım ban attığında bir daha aynı PC'den giremiyormuşsun, anakart banı atıyormuş, yemek istemiyorum ara sıra girip oynamayı seviyorum, zevkli geliyor.
Yardımlarınız için çok teşekkürler.

Benim faremde de three Click tuşu var ban yemedim 3 aydır falan kullanıyorum tuşu sorun olmaz bence.

Ban yemek istemiyorsanız ve şu an sadece tek tıkla iki atış kullanıyorsanız hiç kullanmayın daha iyi derim. Aiminizi geliştirerek normal bir şekilde de daha iyi bir yere gelebilirsiniz. İkili ya da üçlü atış belki çok kolay fark edilmeyebilir emin değilim ama daha ilerisi çok kolay fark edilir ve ban yiyebilirsiniz. Silahlar üçüncü atıştan sonra genellikle sekmeye başlarlar.

Elinizlede çift tık yapabilirsiniz. Fareye hızlı basmak herhangi bir üstünlük sağlamıyor oyunda. Minecraft değil bu. Ban yemezsiniz.

Ban yemek istemiyorsanız ve şu an sadece tek tıkla iki atış kullanıyorsanız hiç kullanmayın daha iyi derim. Aiminizi geliştirerek normal bir şekilde de daha iyi bir yere gelebilirsiniz. İkili ya da üçlü atış belki çok kolay fark edilmeyebilir emin değilim ama daha ilerisi çok kolay fark edilir ve ban yiyebilirsiniz. Silahlar üçüncü atıştan sonra genellikle sekmeye başlarlar.

Aslında bugün farkettim bu işi, bugün kullanmaya başladım. Bazen olur ya spray istemediğin halde saçmalar bunun için kafaya aim alarak çift tıkla kullanıyorum.
Tek tıkla aynı anda çift kurşun atmaz yine kurşunların arasında elinizle durmadan Click yaptığınız ile aynı zamanda gider. Fareye hızlı basmak herhangi bir üstünlük sağlamıyor oyunda. Minecraft değil bu. Ban yemezsiniz.

Haklısınız, doğru cümle ben ikinciye basmıyorum olacaktı. O zaman bir sıkıntı olmaz diyorsunuz?

Aslında bugün fark ettim bu işi, bugün kullanmaya başladım. Bazen olur ya spray istemediğin halde saçmalar bunun için kafaya aim alarak çift tıkla kullanıyorum.

Haklısınız, doğru cümle ben ikinciye basmıyorum olacaktı. O zaman bir sıkıntı olmaz diyorsunuz?

Elinizlede tık tık yapabilirsiniz. Riot bunu algılamaz ama etikmi orası size kalmış.

Ben şahsen hile olarak kabul edildiğini düşünüyorum.Peki, bir sorum var. Mesela vandal gövdeden 40 vuruyor 4 vuruşta birisini alıyorsun. Birisiyle aynı anda gövdeden taramaya başladığında killi alan sen mi oluyorsun yani? Dediğine göre Vandal 1 mermiyi 0.5 saniyede atıyorsa sen 0.5 saniyede 2 mermi atarsın.

Ben şahsen hile olarak kabul edildiğini düşünüyorum.Peki, bir sorum var. Mesela vandal gövdeden 40 vuruyor 4 vuruşta birisini alıyorsun. Birisiyle aynı anda gövdeden taramaya başladığında killi alan sen mi oluyorsun yani? Dediğine göre Vandal 1 mermiyi 0.5 saniyede atıyorsa sen 0.5 saniyede 2 mermi atarsın.
Minecraft değil bu böyle bişey olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı