Valorant Macro Ban Sebebi mi?

Banlanmayacağının bir garantisi yok ancak bana pek de etik gelmiyor. :)

Haklısınız, dediğim gibi daha bugün kullanmaya başladım, farkettim. Böyle spray'im çok saçmaladığında veya kendimi oyuna veremediğimde kullanacağım, normali daha iyi.

Bir sorum daha olacak.
Bu farenin kendi yazılımı var, oyun açıkken açık kalıyor. 3. parti yazılım üzerinden de ban yemem umarım. Riot birazcık bu konularda takıntılı diye biliyorum. Sonuçta bu uygulamadan makro ayarı yapsamda DPİ ayarlarını falan da yapabiliyorum. Zorunlu yani.

Haklısınız, dediğim gibi daha bugün kullanmaya başladım, farkettim. Böyle spray'im çok saçmaladığında veya kendimi oyuna veremediğimde kullanacağım, normali daha iyi.

Bir sorum daha olacak.
Bu farenin kendi yazılımı var, oyun açıkken açık kalıyor. 3. parti yazılım üzerinden de ban yemem umarım. Riot birazcık bu konularda takıntılı diye biliyorum. Sonuçta bu uygulamadan makro ayarı yapsamda DPİ ayarlarını falan da yapabiliyorum. Zorunlu yani.
Kullandığınız 3. parti yazılımın oyun dosyalarına herhangi bir etkisi yoksa sıkıntı yok.

Ben şahsen hile olarak kabul edildiğini düşünüyorum.Peki, bir sorum var. Mesela vandal gövdeden 40 vuruyor 4 vuruşta birisini alıyorsun. Birisiyle aynı anda gövdeden taramaya başladığında killi alan sen mi oluyorsun yani? Dediğine göre Vandal 1 mermiyi 0.5 saniyede atıyorsa sen 0.5 saniyede 2 mermi atarsın.
Aslında yanlış anlatmışım şöyle, tek tıklıyorum ama mermiler aynı gidiyor ve sekmiyor yani ikinci atış için bir daha basmıyorum. Sekmediği içinde gövde ve ardından kafaya ya da gövdeye gidiyor kill oluyor ya da ölmüyor o an reaksiyon verebilirsem tekrar sıkıyorum ya da kaçıyor.
Minecraft değil bu böyle bişey olmaz.
Teşekkür ederim.

Merhabalar,

Benim mouse Bloody A90. Bunun üzerinde tek tıkla tek atış, çift atış ve üç atış modlarını barındıran üç tuş bulunmakta. Programından da dörde kadar ücretini ödediğiniz takdirde çıkartıyorsunuz.
Ben Valorant oynarken çift tıklamada aktif bırakıyorum, tek tıkla çift kurşun (cahilim kusura bakmayın) atıyor.
Bu macroya mı giriyor ve macroya giriyorsa Valorant'ta ban sebebi midir?
Riot sanırım ban attığında bir daha aynı PC'den giremiyormuşsun, anakart banı atıyormuş, yemek istemiyorum ara sıra girip oynamayı seviyorum, zevkli geliyor.
Yardımlarınız için çok teşekkürler.
Hiçbir sıkıntı olmaz. Ben de aynı makro ile 3-4 yıl CS oynadım.

Hiçbir sıkıntı olmaz. Ben de aynı makro ile 3-4 yıl CS oynadım.
Riot ban sebeplerinde çok uçuk, absürt şeyler gördüğüm için sormak istedim. Yorumunuz için teşekkür ederim.
Kullandığınız 3. parti yazılımın oyun dosyalarına herhangi bir etkisi yoksa sıkıntı yok.
Benim nazarımda bence bir etkisi yok. Sadece faremin ayarlarını yapmamda, o ayarıda oyunda kullandırtıyor ama Riot nazarında nedir bilemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı