Valorant mağaza tekliflerine istediğimizi getirme

343675

Hectopat
Arkadaşlar VP yükledim alacağım asil vandal ve Fatih yakın dövüş için fakat bir türlü marketime gelmiyor. Yok mu market tekliflerine istediğimiz skini getirme? 5 Gündür bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet ben Yitik Vandal aldim ertesi gun Yağmacı Vandal geldi ondan sonra Asil Vandal geldi. Yani gercekten oyle.

Benim de aynı şekil oldu İyon Phantom almak istiyordum. Gelmediğinden sıkıldım bir gün asil Phantom çıktı aldım artık beklemek istemedim. Öbür gün baktığımda İyon Phantom gelmiş:')

Arkadaşlar VP yükledim alacağım Asil Vandal ve Fatih yakın dövüş için fakat bir türlü marketime gelmiyor. Yok mu market tekliflerine istediğimiz skini getirme? 5 gündür bekliyorum.

Dostum 5 gün az ben birkaç ay bekledim sonra İyon Phantom ve Yağmacı Vandal geldi, ya uzun bir süre bekleyeceksin ya da diğerlerinin yaptığı gibi skin alıp satacaksın o da etkili olabilir, tabii şansta önemli :). İyi oyunlar.

asil aldım yağmacı geldi işe yarıyor
ben asil vandal aldım yağmacı geldi ertesi gün o taktik işe yarıyor baya bugün skin aldım iade ettim sonucu mağza yenilenince gelir söylerim iyon phantom bekliyorum
asil aldım yağmacı geldi işe yarıyor
ben asil vandal aldım yağmacı geldi ertesi gün o taktik işe yarıyor baya bugün skin aldım iade ettim sonucu mağza yenilenince gelir söylerim iyon phantom bekliyorum
anomali phantom geldi aldım biraz işe yarıyor

Son düzenleme:
Bir not kağıdına "ey istediğum skinus, hemen shopuma gelinus" yazıp, yastığının altına koy (!). Şaka bir yana, parayı atmışsın bekleyeceksin. Eğer gerçekten arkadaşın dediği gibi pahalı skinler alıp iade ettikten sonraki gün güzel skinler geliyorsa onu dene ancak bana sorarsan şehir efsanesi gibi duruyor.

Ben bunu yapacağım belki Ejder Vandal gelir :D

Bir not kağıdına "ey istediğum skinus, hemen shopuma gelinus" yazıp, yastığının altına koy (!). Şaka bir yana, parayı atmışsın bekleyeceksin. Eğer gerçekten arkadaşın dediği gibi pahalı skinler alıp iade ettikten sonraki gün güzel skinler geliyorsa onu dene ancak bana sorarsan şehir efsanesi gibi duruyor.

O kadar uzun süredir bekliyorum ki Ejder Vandal'ı mantıklı geldi deneyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum, şöyle bir olay var: Mağazadan bir skin alıp öbür gün mağazaya bakınca mağazanda daha popüler skinler olur. Örneğin delipop judge alıp iade ettim Riot'tan, iadeden sonra öbür gün mağazada Asil Vandal balistx bıçak ve yağmacı sherif düştü.

Kanka mesela ben ejder ateşi op gelmesini bekliyorum şimdi ben mağazadan ejder ateşi judge alsam hemen mi iade etmem lazım yoksa 1 gün bekleyip mi cevap verirsen sevinirim.

Benim de bugün 30. gün.

Bende 1 aydır bugün 30. gün oldu Yağmacı Vandal bekliyorum.

Benim 1. ay 30. gün bugün Yağmacı Vandal bekliyorum bende.

Siz bayağı sansisiniz kendi balımı anlatayım size :D Ejder Vandal cok istiyordum boyle vp yatirmaya baslayali 1 hafya oluyordu o zaman 3. gün Yağmacı Vandal geldi ama şimd alırsam oburki gunler ejder gelirse alamam korkusu vardı çünki pek vp alamıyordum 1 kere yatırınca 2 haftada anca bida yatırıyodum çok böyle korkarak almadım gece içim içim yiyor alsa mıydım falan 2 gün sonra Ejder Vandal geldi aldım 😁

Geri
Yukarı