Valorant mağaza tekliflerine istediğimizi getirme

343675

Hectopat
Arkadaşlar VP yükledim alacağım asil vandal ve Fatih yakın dövüş için fakat bir türlü marketime gelmiyor. Yok mu market tekliflerine istediğimiz skini getirme? 5 Gündür bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum, şöyle bir olay var: Mağazadan bir skin alıp öbür gün mağazaya bakınca mağazanda daha popüler skinler olur. Örneğin Delipop Judge alıp iade ettim Riot'tan, iadeden sonra öbür gün mağazada Asil Vandal Balistx bıçak ve Yağmacı Sherif düştü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum, şöyle bir olay var: Mağazadan bir skin alıp öbür gün mağazaya bakınca mağazanda daha popüler skinler olur. Örneğin Delipop Judge alıp iade ettim Riot'tan, iadeden sonra öbür gün mağazada Asil Vandal Balistx bıçak ve Yağmacı Sherif düştü.

Kanka 1 haftadır her gün bu dediğini yapıyorum bana gelmiyor. O biraz sistemle alakalı olsa gerek.

Bir not kağıdına "ey istediğum skinus, hemen shopuma gelinus" yazıp, yastığının altına koy (!). Şaka bir yana, parayı atmışsın bekleyeceksin. Eğer gerçekten arkadaşın dediği gibi pahalı skinler alıp iade ettikten sonraki gün güzel skinler geliyorsa onu dene ancak bana sorarsan şehir efsanesi gibi duruyor.

Evet ben yitik vandal aldim ertesi gun yagmaci vandal geldi ondan sonra asil vandal geldi. Yani gercekten oyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı