Valorant mağaza tekliflerine istediğimizi getirme

343675

Hectopat
Arkadaşlar VP yükledim alacağım asil vandal ve Fatih yakın dövüş için fakat bir türlü marketime gelmiyor. Yok mu market tekliflerine istediğimiz skini getirme? 5 Gündür bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir not kağıdına "ey istediğum skinus, hemen shopuma gelinus" yazıp, yastığının altına koy (!). Şaka bir yana, parayı atmışsın bekleyeceksin. Eğer gerçekten arkadaşın dediği gibi pahalı skinler alıp iade ettikten sonraki gün güzel skinler geliyorsa onu dene ancak bana sorarsan şehir efsanesi gibi duruyor.
Hocam bu gece deneyeceğim bu taktiği. Cidden ciddiyim.

benimde iade edemem hata çıkar korkum var zaten yılda bir vp yatırıyom

asil vandal bekliyorum

1656333818639.png

birkeresinde mallık edip rgx phantom almıştım asili beklemek yerine

bikeresinde rgx phantom almıştım asili beklemek yerine sonra pişman oldum iadede ademedim geliştirmeleri açıktı

Son düzenleme:
Benim de iade edemem hata çıkar korkum var zaten yılda bir VP yatırıyom.

Asil Vandal bekliyorum.

Eki Görüntüle 1433386

Bir keresinde rgx Phantom almıştım asili beklemek yerine sonra pişman oldum iadede ademedim geliştirmeleri açıktı.

Dostum, silahı alıp radyanitle geliştirmedikten sonra hiçbir hata olmaz. Ben 20-30 kez yapmış olabilirim.

Dostum, şöyle bir olay var: Mağazadan bir skin alıp öbür gün mağazaya bakınca mağazanda daha popüler skinler olur. Örneğin Delipop Judge alıp iade ettim Riot'tan, iadeden sonra öbür gün mağazada Asil Vandal Balistx bıçak ve Yağmacı Sherif düştü.

Çok fazla lvanka izliyorsun :D

Geri
Yukarı