Çözüldü Valorant mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

serhatbey

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarımda şu ana kadar hiç mavi ekran hatası almadım; Valorant haricinde. Birkaç aydır oyunu oynamıyordum, şimdi açtığımda mavi ekran oluyor ve direk atıyor. Oyunun desteğine yazdım ve silip geri yükleyin dediler; ancak yine aynı sorun devam ediyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
X-Mouse Button Control adında bir program kullanıyorsanız kaldırın.

Avast'ı da güncelleştirmeyi deneyin veya kaldırıp farklı bir Anti-Virüs programı kullanın.

X-Mouse Button Control adında bir program kullanıyorsanız kaldırın.

Avast'ı da güncelleştirmeyi deneyin veya kaldırıp farklı bir Anti-Virüs programı kullanın.
x-mouse button kontrol kullanmıyorum ama steelseriesde mouse için makro tuş ataması yapmıştım,bunları sıfırlayayım mı bu durumda

Unloaded Modules kısmında inpoutx64.sys adlı dosya var. Biraz araştırınca X-Mouse Button Control yazılımının dosyası olduğunu fark ettim. Fakat Reddit'te OpenRGB adlı bir programda da bu dosyanın görüldüğü yazılmış.

SteelSeries programı yüzünden sıkıntı olacağını sanmıyorum fakat ayarları sıfırlamayı deneyin yine de. Avast için dediklerimi uyguladınız mı?

Unloaded modules kısmında inpoutx64.sys adlı dosya var. Biraz araştırınca X-mouse button Control yazılımının dosyası olduğunu fark ettim. Fakat Reddit'te openrgb adlı bir programda da bu dosyanın görüldüğü yazılmış.

SteelSeries programı yüzünden sıkıntı olacağını sanmıyorum fakat ayarları sıfırlamayı deneyin yine de. Avast için dediklerimi uyguladınız mı?

Avast şu anda güncel, kaldırıp deneyeceğim şimdi.

Avast'ı kaldırınca problem çözüldü teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı