Valorant Mobile yıl sonuna kadar çıkar mı?

@Windows Adam kardeş sen Rioter mısın?

@Windows Adam kardeş sen Rioter mısın?

Abi adam 1 ay öncesinden dedi, dalga geçtik hepimiz. Valorant mobile geliyor ya 😃 şaka gibi

@Windows Adam kardeş sen rioter mısın?

Yo hiç Valorant oynamadım 😃
Ama oyun güzele benziyor.
@Windows Adam kardeş sen rioter mısın?

Abi adam 1 ay öncesinden dedi, dalga geçtik hepimiz. Valorant Mobile geliyor ya 😃 şaka gibi.

Çıkarsa oynarım.

Yo hiç Valorant oynamadım 😃
Ama oyun güzele benziyor.

Çıkarsa oynarım.
Hadi ordan yeme bizi hocam ya 😃 Salladım tuttu deme inanmam. İçine doğmuş adamın.

Öyle bir şey Riot Games tarafından duyurulmadı, açıkçası bende çıkacağını pek sanmıyorum.
Hayır böyle bir durum yakın zaman içerisinde yok.
LoL Mobile çıkması 10 yıl sürdü :D bakalım Valorant ne zaman çıkacak.
Ek olarak şu an çok fazla sorun var ana oyunda onları çözmeden farklı bir projeye başlamazlar.
Bırakın sene sonunu, hiç çıkacağını sanmıyorum. Zaten mobil FPS oyunlarında ekranda zibilyon tane tuş oluyor, bir de ek olarak nasıl 4 tane skill tuşunu sığdıracaklar? Oynanış bakımından çok zor olur, bu da çıkması için yeterli bir engel bence.
Hocam Valorant mobil çıktı diyelim her sistem kaldırır mı hadi kaldırdı Android'e çıkar mı hadi diyelim çıktı oynaması kolay olur mu diyelim kolay eğlenceli olur mu yani çıksa bile çok bir şey olmaz kaldı ki çıkacağını sanmıyorum.

Herkes mors oldu 😃

Hadi ordan yeme bizi hocam ya 😃 Salladım tuttu deme inanmam. İçine doğmuş adamın.

Herkes mors oldu 😃
1622723262819.png

Geri
Yukarı