Valorant montajı nasıl olmuş?

Şarkı bass vuruşlarını, oyun vuruşlarına göre kaçırmışsın. Geçişleri hızlı, kaygan efektli yapabilirdin daha iyi olabilirdi.
@technora
Ara sıra senin troll hesap olduğunu düşünüyorum. Milletin mesajlarına "gülücük" ya da "kızgın" atıp kaçıyorsun.
Hayır dostum, maalesef "troll hesap" değilim. "Gülücük" attığım mesajlar, bana göre, ya saçmadır ya da komiktir herhalde, çok da dikkat ettiğimi söyleyemeyeceğim. "Kızgın" attıklarım da genelde bilgi yanlışı içeren mesajlar oluyor veya mesajlar arasında bir uyum sağlamak için yapıyorum.
Ve bunları attıktan sonra çok korktuğum için kaçıyorum. (!)

Bu arada videoyu yapan kişinin ellerine sağlık, fazlasıyla güzel bir video olmuş. Videoyu yapan kişi bas vuruşlarını oyundaki "vuruşlara" uyarlamak zorunda değil, olmasa da olur denebilir.

Merhaba, yaptığınız iyi veya kötü bütün eleştirilere açığım. Sizce nasıl olmuş. Bu konuda kendimi geliştirmek istiyorum. Kendimi geliştirmek için vereceğiniz bütün tavsiyeleri bekliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence güzel olmuş ama sallanma efekti adam vurduğunda koyarsan daha güzel olur.

Hayır dostum, maalesef "troll hesap" değilim. "Gülücük" attığım mesajlar, bana göre, ya saçmadır ya da komiktir herhalde, çok da dikkat ettiğimi söyleyemeyeceğim. "Kızgın" attıklarım da genelde bilgi yanlışı içeren mesajlar oluyor veya mesajlar arasında bir uyum sağlamak için yapıyorum.
Ve bunları attıktan sonra çok korktuğum için kaçıyorum. (!)

Bu arada videoyu yapan kişinin ellerine sağlık, fazlasıyla güzel bir video olmuş. Videoyu yapan kişi bas vuruşlarını oyundaki "vuruşlara" uyarlamak zorunda değil, olmasa da olur denebilir.
Eleştiri yapıyoruz. Adam kendi tarzını koymamış, ben kendi tarzımla yorum yapıyorum? Burada bir sakınca yok. Sana neresi saçma geliyor bu eleştirinin? Adam eleştiri istemiş, eleştirmişiz. Daha iyi montaj için bass tutturmak iyi olabilir, bass tutturamadıktan sonra bass müzik koymak mantıksız olmaz mı? Hele shoot moments videoları için. Eğer böyle bir tarzı varsa belirtebilirdi.

Geri
Yukarı