Valorant montajı nasıl olmuş?

WilkHockey7

Hectopat
Merhaba, yaptığınız iyi veya kötü bütün eleştirilere açığım. Sizce nasıl olmuş. Bu konuda kendimi geliştirmek istiyorum. Kendimi geliştirmek için vereceğiniz bütün tavsiyeleri bekliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Elinize sağlık çok güzel olmuş ama tek bir sıkıntı gördüm boşta beklerken olan ekran sallanması kötü gözükmüş.

Şarkı bass vuruşlarını, oyun vuruşlarına göre kaçırmışsın. Geçişleri hızlı, kaygan efektli yapabilirdin daha iyi olabilirdi.
@technora
Ara sıra senin troll hesap olduğunu düşünüyorum. Milletin mesajlarına "gülücük" ya da "kızgın" atıp kaçıyorsun.

Son düzenleme:
Merhaba, yaptığınız iyi veya kötü bütün eleştirilere açığım. Sizce nasıl olmuş. Bu konuda kendimi geliştirmek istiyorum. Kendimi geliştirmek için vereceğiniz bütün tavsiyeleri bekliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Güzel olmuş, ilk defa mı yaptınız?

Gayet güzel bence vuruşu yani HS'yi attıktan sonra Slow'u uzatmalı daha fazla efekt eklemelisin.

Efektler çok güzel bence. Elinize sağlık. Ben beğendim.
Teşekkürler.
Ben bir eksik göremedim çok güzel olmuş elinize sağlık.
Teşekkürler.
Elinize sağlık güzel olmuş ama tek bir sıkıntı gördüm boşta beklerken olan ekran sallanması kötü gözükmüş.
Teşekkürler. Sonraki editlerimde düzeltmeyi denerim.
Şarkı bass vuruşlarını, oyun vuruşlarına göre kaçırmışsın. Geçişleri hızlı, kaygan efektli yapabilirdin daha iyi olabilirdi.
Teşekkürler. Dediklerinizi gözden geçireceğim.
Güzel olmuş, ilk defa mı yaptınız?
Teşekkürler. Yok ilk değil.
Muhteşem olmuş hocam. Devamını bekliyorum. Kanalınıza abone oldum.
Teşekkürler.
Gayet güzel bence vuruşu yani HS'yi attıktan sonra Slow'u uzatmalı daha fazla efekt eklemelisin.
Teşekkürler. Deneyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı