Valorant mouse geç tepki veriyor

Erenka06

Femtopat
Merhaba arkadaşlar. Son bir aydır bu sorunu yaşamaktayım. Sorundan detaylıca bahsetmeden önce muhtemelen vereceğiniz bazı önerileri eleyelim;
#Sistemim oyun için gayet yeterli ve 300 FPS.
Sorunsuz oynanıyor.
#Ekran kartımı güncelledim.
#Windows 10'u güncelledim.
#Hem mouse driver hem de Valorant uyumluluk problemlerini yaptım.
#Farklı mouse ile denedim.

İşte tüm bunlara rağmen hala mouse u çevirdiğimde sanki yorulmuş gibi 0.5 saniye sonra geliyor çevirdiğim hedef noktasına. Bunun ne kadar sinir bozucu olduğunu ancak yaşayanlar bilir. Aynı sorunun daha büyüğü CS:GO'da da oluyordu ancak uyumluluk sorunu ile oyun zımba gibi olmuştu. Pek bir ümidim yok (cidden büyü falan yapıldı sanırım bilgisayara) ama fikri olan varsa denemeye hazırım. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

1-Monitörünüz hangi kablo ile bağlı?
2-V-Sync, FreeSync, G-Sync tarzı ayarlar açık mı?

Mouse marka model belirtin. Ayarlanabiliyor ise Hertz ayarı azalmış olabilir, bu ayarı yükseltin.

Ping kaç?ortalama 24
Mouse marka model belirtin. Ayarlanabiliyor ise Hertz ayarı azalmış olabilir, bu ayarı yükseltin.
rush trepan rm404 1000 hz de kullanıyorum
1-Monitörünüz hangi kablo ile bağlı?
2-V-Sync, FreeSync, G-Sync tarzı ayarlar açık mı?
displayport ile bağlı. hayır hepsi kapalı
input lag deniyor ona, mouse sensörü ne?
mouse sensörü derken tam anlamadım ama rush trepan rm404 modeli. diğer oyunlarda 0 sıkıntı gayet alıştığım ve memnun olduğum bir mouse
Benim mouseın yazılımında ms artırma düşürme seçeneği var.
bende de var ve kapalı o özellik. 0 ms yani
vay arkadaş technopattan ümitliydim maalesef olmadı hiç mi bilen yok koca forumda...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…