Mouse geç tepki veriyor

Xeamplek

Centipat
Daha fazla  
RAM
8x2
SSD veya HDD modeli
samsung 850 evo 500gb
Ekran kartı
msi gtx 1080
Anakart
msi z370 gaming plus
İşlemci
i7 8700k
BenQ XL2546 240Hz monitörüm var, 30Mbit internet 5 ping 0 jitter internetim var yani internet iyi ve başkalarının evinde farklı 2 internette denedim sonuç aynı, 300+FPS alıyorum. Fakat adamları görünce anında tepki veremiyorum FPS tarzı oyunlarda CS:GO ve Valorant için geçerli. FACEIT 10 lvl 2700 eloda oynuyorken kasamı değiştirdim ve 2100 eloda 20 vurmak için ter döküyorum bunun sebebi nedir? Adamları görüyorum fakat tıkladığım anda ateş edemiyorum adam yer değiştirdikten sonra sağına soluna sıkıyorum 0.5 saniyelik gecikme var.

Sorunun USB kontrolcüsünde olup olmadığını anlamak için USB > PS2 (mouse için olanı) deneyebilirsin. Elbette çalışacağına emin olmak için mouse modeli de gerekli.

Hocam fare modeliniz nedir?
razer deathadder v2 hocam itopyadan yeni aldım ondan önce zowie ec2a vardı aynı sorunu yaşıyordum sırf o yüzden razere geçtim sonuç aynı
Sorunun USB kontrolcüsünde olup olmadığını anlamak için USB > PS2 (mouse için olanı) deneyebilirsin. Elbette çalışacağına emin olmak için mouse modeli de gerekli.
farklı portlara mı takayım hocam yani anlayamadım tam olarak

razer deathadder v2 hocam itopyadan yeni aldım ondan önce zowie ec2a vardı aynı sorunu yaşıyordum sırf o yüzden razere geçtim sonuç aynı

farklı portlara mı takayım hocam yani anlayamadım tam olarak
1655180500572.png

Sol üst köşedeki port.

Geri
Yukarı