Valorant Ne Kadar Başarılı Olur?

Böyle bir konu olduğunu yeni görüyorum. Tutmak ne kelime sokakta Jett gibi dolaşan çocuklar görüyorum.
Geçen markette kasiyerle 13 yaşındaki bir çocuk Valorant'ta hangi kümedesinin kavgasını yapıyorlardı.

Türkçe destekli, ücretsiz, patatese bile bağlasanız 100+ FPS veriyor, Istanbul sunucuları var, Faceit/ESEA ile uğraşma derdiniz yok, hile koruması fena değil.

Valve bu oyunun ülkemize gösterdiği ilginin binde birini gösterse CS patlardı ülkemizde. Sene olmuş 2022 ve ben Valve MM'den oynayınca halen beni 70-100ms sunucuya atıp karşıma 10ms takım koyuyor oyun. 50ms altı ve adam akıllı bir sunucuda oyun oynamak için FACEIT/ESEA girmek gerekiyor.

CS'in en büyük sıkıntısı bu. Oyun taş gibi ama adam akıllı ilgi yok, hizmet yok.

Beklediğim gibi 10-15 yaş aralığına düşen bir kitle ile oyun tuttu. Bunu da oyunun tarzı ve öğrenme kolaylığından çıkardım. Biz CS'den devam.
Biraz çekememezlik gibi geldi hocam. Yurt odasında keyifle valorant oynuyoruz ve hani 10-15 yaş kitlenin oyunda olması ücretsiz bir oyunda çok normal değil mi :) ? Kitleyi bu kadar dar tutmakta çok yanlış, 9 veya 10 yaşında valoranttan arkadaşım var ya da 30 yaşında abi dediğim insanlar da var 😂 Her ne kadar R6S'cı olsam da, Valorantın başarılı bir yapım olduğunu, kitlesininde çok geniş olduğunu söyleyebilirim. CS ölü bir oyun ister sevin bu dediklerimi ister sevmeyin, canlanır mı bilemem tabi bu valvenin elinde ama bu saatten sonra ne yapsalar zor gibi biraz he ?

CS ölü bir oyun ister sevin bu dediklerimi ister sevmeyin, canlanır mı bilemem tabi bu valvenin elinde ama bu saatten sonra ne yapsalar zor gibi biraz he ?

deadgaem.png

🤔

Bu rakamların çoğunu rusların oluşturduğunu biliyorsunuz değil mi ? Oyunun hala ölü olduğunu kabullenmemek kadar saçma bir şey olamaz arkadaşlarım lütfen, valve öldürdü.

Hani Dota2 de anlık günlük 900k oyunculara ulaşıyor bu sizce iyi ve yaşayan bir oyun olduğunu mu gösteriyor ? Bence hayır :)

Valla fanboy değilim ama böyle csgoyu hala öyle değil böyle değil yok söyle değil demeye gerek yok. Çocukluğumuzun oyunu çocuklukta kalmaya başladı, şimdi valorantada kızanlar var 10-15 diye yaş kitlesi ki olmadığınında farkındayız, cs de zamanımızda valoranttan pek farkı yoktu sanki dimi. Bende isterim eskisi gibi hype yakalasın ama inan zor çok zor olmaz diye bir şey yok ama hani valve vazgeçmiş gibi belkide ileride yeni bir oyunla karşımıza gelirler.

Velhasılkelam şuanlık FPS konusunda Valorant>Cs gibi duruyor. Ha ama hala arasıra cs de girerim arkadaşlarla 😁

Neyse onu bunu boşverin Valo ve Cs boş iş arkadaşlar R6 oynayın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı