Valorant 1 yıl bandan sonraki ban ne kadar olur?

Tolga1814

Centipat
Daha fazla  
Valorant'ta küfürden 1 yıl ban yemiştim ve geçenlerde açıldı. Banlıyken oynamıyordum, açılınca geri başladım. Acaba tekrarlanırsa perma mı oluyor yoksa süre düşüyor mu? Ona göre para aytırmayı düşünüyorum çünkü kendime güvenmiyorum. Tekrarlayabilirim.

Neden toxiclik yapıyorsun ki? Ban ne kadar olur bilmem ama yine kime sövüyorsan söv sadece mikrofon kullanma tuşuna basma zaten sövdüğün insanlar da seni muteluyorlardır her türlü duymuyorlar yani seni.

Valorant'ta küfürden 1 yıl ban yemiştim ve geçenlerde açıldı. Banlıyken oynamıyordum, açılınca geri başladım. Acaba tekrarlanırsa perma mı oluyor yoksa süre düşüyor mu? Ona göre para aytırmayı düşünüyorum çünkü kendime güvenmiyorum. Tekrarlayabilirim.
Yaptığın davranışın hatalı olduğuna lafım yok ama küfürden de 1 yıl ban yemezsin ne abartı bir cezaymış o? Ne demiş olabilirsin :D

Yaptığın davranışın hatalı olduğuna lafım yok ama küfürden de 1 yıl ban yemezsin ne abartı bir cezaymış o? Ne demiş olabilirsin :D
Direkt 1 yıl yediğini sanmıyorum kademeli olarak 1 yıla kadar çıkmıştır.

Hocam birincisi Valorant küfürden o kadar fazla ban atan bir oyun değil 1 yıl nasıl ban yediniz maç boyunca küfür dışında kelime etmemiş olmanız lazım. Öncelikli tavsiyem kendinize mute atmanız olur. Onun dışında 1 yıldan sonra perma yemeseniz bile 2 3 yıl yersiniz perma yemiş kadar olursunuz :D

Yeni konular

Geri
Yukarı