Valorant ne zaman biter?

@Buraktas95 O haksız rekabet için yapabilecek bir şeyim yok. Ancak şu da bir gerçek ki; hilesiz oyun bulmak imkansıza yakın. 3-4 ay kadar Valorant oynadım. 6 7 oyunda 1 sefer hileye denk geliyordum. Belki hile sandığın adamlar hile değildir, oyuna karşı bakış açını da değiştirsen iyi olur.

@Buraktas95 O haksız rekabet için yapabilecek bir şeyim yok. Ancak şu da bir gerçek ki; hilesiz oyun bulmak imkansıza yakın. 3-4 ay kadar Valorant oynadım. 6 7 oyunda 1 sefer hileye denk geliyordum. Belki hile sandığın adamlar hile değildir, oyuna karşı bakış açını da değiştirsen iyi olur.
Benim bakış açımdan sorun yok. Ben keyifle oynuyorum zaten. Adam vurmakta herhangi bir derdimde yok. Benim derdim Anticheat sisteminin övülmesinde. Cs-godan bir farkı yok. Bunu bilerek yorumlar yapılmalı. Riotun oyunu Loldede dolusuyla script var. Bir aralar youtube kanalları vardı. Hileler ile lig kasan. Oyunların hilesi var evet ama popülerlikleri önemli. Cheatglobal diye lanet bir site var bu hileleri ücretsiz yayınlıyor kabus gibi.

Geri
Yukarı