Valorant neden bedava Boost yaptırıyor?

alitility

Hectopat
Makaleler
13
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600, MSİ B550 GAMİNG PLUS, XPG 3200 MHZ 8+8 16 GB, SAPPHİRE PULSE RX 580 4G, CORSAİR VS550, GAMEBOOSTER GB-G1956BW, WDC SN530 256G NVME, X2 JD 120
Elbet herkes bir dönem ciddi oynamıştır, Aim Lab kasmalar saatlerce poligon vs ve fark ettiyseniz ne hikmetse siz bunları yaparken takımınıza monitör olmadan oynayanlar denk geliyor ve siz 50 vursanız da kazanamıyorsunuz, baktığın zaman Boost "sözde" yasak olan bir şey, ben aim kasıyorum kendi çapımda bir şeyler yapıyorum ama takıma ayağıyla oynayan toksik ucubeleri atıp üst ranklara çıkarmamı bekliyor neden? Kadın kısmına hiç girmiyorum takıma kadın geldiğinde muteleyip çayımı ve müziğimi açıp rastgele oynuyorum herhangi bir e sporcu gelse bile o maçı alamaz çünkü, hayatımda Valorant kadar kötü bir eşleştirme sistemi olan bir oyun görmedim, keşke Valve CS2 gibi bir çöp çıkartmasaydı da Valorant'nun adı anılmasaydı.

Hocam bunlar sadece Valorant'ta değil neredeyse bütün oyunlarda var. Hem rank yükselememenizin sebebi sadece takım değil aynı zamanda sizsiniz. Beni bıraksalar tek başıma Bronz 3'ten Elmas 2 ye kadar çıkarım.

Elbet herkes bir dönem ciddi oynamıştır, Aim Lab kasmalar saatlerce poligon vs ve fark ettiyseniz ne hikmetse siz bunları yaparken takımınıza monitör olmadan oynayanlar denk geliyor ve siz 50 vursanız da kazanamıyorsunuz, baktığın zaman Boost "sözde" yasak olan bir şey, ben aim kasıyorum kendi çapımda bir şeyler yapıyorum ama takıma ayağıyla oynayan toksik ucubeleri atıp üst ranklara çıkarmamı bekliyor neden? Kadın kısmına hiç girmiyorum takıma kadın geldiğinde muteleyip çayımı ve müziğimi açıp rastgele oynuyorum herhangi bir e sporcu gelse bile o maçı alamaz çünkü, hayatımda Valorant kadar kötü bir eşleştirme sistemi olan bir oyun görmedim, keşke Valve CS2 gibi bir çöp çıkartmasaydı da Valorant'nun adı anılmasaydı.

Valorant açıkçası bence ranked maçlarda kda ve ranklara göre değil de sadece ranklara göre atama yapıyor bu da bunu doğuruyor

Gold dereceli maçımda maçıma gelen 0/17 Phoenix (maç sonu ortalama çatışma skoru 7'ydi evet 7) yüzünden binbir zorlukla çıktığım golddan silvera geri düştüm :D O maç ta MVP'ydim. Riot hırs yaptırmak için böyle kritik maçlarda karşınıza ne kadar iyi oynayan adam varsa koyuyor takımınıza da tek hücreli canlıları yerleştiriyor, sonrasında raporlasanız bile ban yemiyorlar gram yaptırım uygulanmıyor. Bunların hepsi hırs heves yapıp oyuncuları oyunda tutmak için. Yoksa yetenekli her insan rank atlasa nasıl hırs yapacak?

Valorant açıkçası bence ranked maçlarda kda ve ranklara göre değil de sadece ranklara göre atama yapıyor bu da bunu doğuruyor
Bence bu yanlış hocam, çoğu rankup maçımda karşımda immo peak görmüş adamlar oluyor, bizim takım full silver oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı