Valorant neden farklı ceza süreleri uyguluyor?

Patateslim

Decapat
Daha fazla  
Bundan 2 gün önce maçtaydım rekabet maçıydı. Sonra takım çok trolldü dayanamayıp alt F4'ü bastım arkadaşım da çıktı ama o 30 dk ban yedi ben 7 gün yedim. Bir de sizce yeni hesaptan devam edip seviye 20'ye kasıp rekabete girmem mi daha hızlı olur yoksa ana hesapta 7 gün beklemek mi daha hızlı olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bundan 2 gün önce maçtaydım rekabet maçıydı. Sonra takım çok trolldü dayanamayıp alt F4'ü bastım arkadaşım da çıktı ama o 30 dk ban yedi ben 7 gün yedim. Bir de sizce yeni hesaptan devam edip seviye 20'ye kasıp rekabete girmem mi daha hızlı olur yoksa ana hesapta 7 gün beklemek mi daha hızlı olur?

Valorant'dan nefret ederim ama Riot Games ceza sistemi katlana katlana gidiyor ben LoL oynarken öyleydi, eğer siz önceden bir ceza aldıysanız bu önceki aldığınız cezadan daha fazla olacak şekilde ceza yiyosunuz.

Arkadaşın bir kere yapmıştır, sen ise birkaç kez veya daha fazla yaptığın için katlanarak daha uzun süre bir ceza alırsın sistem bu şekilde işliyor.

Daha önce yaptığınız bir hatayı bir daha yaparsanız Riot bunu algılayıp cezanızı katlıyor. Bir daha yaparsanız daha çok olur.

AFK kalacaksanız mouse recorder gibi bir program kullanın, 20-30 saniyede bir fareyi oynatsın. Bu sayede oyundan düşmüyorsunuz ve AFK durumuna girmiyorsunuz.

Geri
Yukarı