Valorant neden oda seçtirmiyor?

Snkbnacezeri

Hectopat
Makaleler
6
Arkadaşlar bu Valorant neden oda seçtirmiyor. Abi saçmalık değil mi? Ben ölüm maçına giriyorum. Nişancı silahını elime alıyorum dürbünü açana kadar taarruz kullanan adam üzerime 1 şarjör boşaltıyor :D abi ben bu ortam da nasıl dürbün oynayayım. Oyunda dürbün oynamak için bir ortam yok ama silah var diyeceğim abi dürbün açılmıyor :D ya hadi onu geçtim bari oda seçme seçenekleri falan olsaydı yani oyunda acayip bir denge sorunu var diye düşünüyorum.

Harita vs. 'de seçemiyoruz, Breeze'den bıktım dediğiniz gibi kullanıcıların oyun isteklerine ve tercihlerine önem verilmesi gerekiyor.

Oda nedir hocam? Dediklerinizden herhangi bir şey anlamadım. Operator hantal bir silah çünkü güçlü. Hızlı istiyorsanız Marshal oynayabilirsiniz.

Bu sorun tek ölüm maçındada yok dereceli maçta olsun normal derecesiz maçta olsun eli ayağı tutmayan bir oyuncu Raze alıp bomba fırlatıyor adam öldürüyor saçmalık böyle şeyler.
Oyunda ne kadar çeşitlilik artarsa o kadar denge sorunu oluşur spray sistemi tam bir saçmalık oyundaki spray rastgele gidiyor CS:GO'daki gibi 7 vs çizmiyor bundan dolayı da şansa vurma olasılıkları oluşuyor.

Odadan kastım her hangi bir sunucu üzerinde oyuncuların oda kurması yani bir harita seçip o haritada hangi silah türüyle oynanacağını kendi ayarlaması. Bu şekilde bir tane daha sunucu ekleyip o sunucu üzerinden oyuncular oda açsın yine hızlı giriş koyarak örneğin X oyuncusu Nişancı Z oyuncusu Taarruz Y oyuncusu da hepsi açık oda sistemini seçerek herkes sevdiği silah türü ile rahatça oynasın bu şekilde ne abi ben nişancı oynamayı seviyorum ama sadece 1 sunucu var odada her silah açık random harita saçma! :)

Dediğiniz şey Valorant'a uygun değil. Öyle bir sistem gelmez diye düşünüyorum.
Bu sorun tek ölüm maçındada yok dereceli maçta olsun normal derecesiz maçta olsun eli ayağı tutmayan bir oyuncu Raze alıp bomba fırlatıyor adam öldürüyor saçmalık böyle şeyler.
Oyunda ne kadar çeşitlilik artarsa o kadar denge sorunu oluşur spray sistemi tam bir saçmalık oyundaki spray rastgele gidiyor CS:GO'daki gibi 7 vs çizmiyor bundan dolayı da şansa vurma olasılıkları oluşuyor.
Karakterin skilli o çünkü :D ? Jett ise ileri uçuyor mermi doclayabiliyor. Reyna can çekiyor. Normal şeyler. LoL'de de aynı skiller ve karakterler.

Geri
Yukarı