Valorant nişancılık geliştirme ve düşük ranklardan çıkma taktikleri

Valorant aim geliştirme ve düşük ranklardan çıkma taktikleri istiyorum. Cevap verenlere şimdiden teşekkürler.

- Valorant antrenman -

Aim Lab kısmı.

1- 7 maç spidershot.
2- 3 maç strafetrack.
3- 6 maç gridshot.
4- 3 maç motionshot.
5- 2 maç switchtrack.

Bunlar yapılınca bitince tekrar yapılacak ve Valorant poligon kısmına geçeceğiz.

Valorant kısmı.

1-Valorant poligonda ilk bot öldürme kısmını kolaya alıp 30 kişi öldüreceğiz eğer kaçırırsan kolayda tekrar yapman gerekecek.
2- şimdide orta moda alıp en az 25 vurman gerekiyor eğer yapamazsan tekrar yapacaksın.
3- zora alacaksın ve en az 10-20 arası vurman gerekecek.

-Spaceboi

Valorant aim geliştirme ve düşük ranklardan çıkma taktikleri istiyorum. Cevap verenlere şimdiden teşekkürler.

Çok fazla oyun oyna ben şu anda dia 2'yim daha 1 ay önce Gold 3'düm oynadıkca güzelleşir YouTube'dan lineup bulup viper vs öneririm ama genelde ben entry oynarım çünkü tek başıma oyun oynuyorum.

CS:GO'da iyi oynarsanız orta ranklarda otomatik Valorant profesyoneli oluyorsunuz zaten :D

Evet 2 tane Pro publicde maç atınca Valorant'a girince bir fark ediyorsunuz.

Düşük ranklardan çıkmak için:
Aim'ini iyice kas ve kendine ait bir sens bul. Eğer istediğin düşmana istediğin gibi nişan alabiliyorsan o senin sensindir. Birinden diğerine falan rahatça kaydırabiliyorsan iş tamam. Poligonda botlara sadece hsli sprayler atarak iyice aimini ısındır. YouTube'dan aim antrenmanlarına da bakabilirsin. Onun dışında maç kısmı var onun içinse oyunu okuyabilmen lazım. Düşmanların neler yaptıklarına iyi bak. Gözün hep radarda olsun. Bir düşman aynı hareketi 2 kere yapıyorsa 3. kez daha yapar. Git yapacağı hareketi bekle. Düşük ranklar basit oynar. Koşayım vurayım mantığı.

Bence böyle boş bir oyunda iyi olmak için bu forumda gelip konu açmaya verdiğin emeğe bile değmez. Arkadaşlarınla gir eğlen gülerek oyna vs falan at e sporcu olmayacaksan iyi olmanın yüksek rütbelerde daha da stresli oynamanın mantığı ne ki?

Geri
Yukarı