Valorant düşük elolardan çıkma

Aim için her gün Aim Lab'dan Valorant immortal prac, hellian 7 günde iyi aim ve Urcan'ın miyagi si.
Bunlar yeterli mi? Bunları çalışmaya sin 2,3 günde başladım.

Hep demirde gümüş geliyor sinir oluyorum.
Programlar güzel. Aim lab yerine daha fazla ölüm maçı atabilirsin. Daha faydalı. 2-3 gün önce çalışmaya başlamışsın, 1 ay içinde devasa bir değişim olduğunu göreceksin.

Aim için her gün Aim Lab'dan Valorant immortal prac, hellian 7 günde iyi aim ve Urcan'ın miyagi si.
Bunlar yeterli mi? Bunları çalışmaya sin 2,3 günde başladım.

Hep demirde gümüş geliyor sinir oluyorum.

Hellian falan dediğin onların çalıştığı antrenman, sen kendi eksiklerini bulup ona göre antrenman yapmalısın. Flick falan çalış, bileğini çok yorma hastalığa yol açar

Hellian falan dediğin onların çalıştığı antrenman, sen kendi eksiklerini bulup ona göre antrenman yapmalısın. Flick falan çalış, bileğini çok yorma hastalığa yol açar.

Bu yüzden Aim Lab'dan bazen benim için önerilenleri yapıyorum.

Hellian falan dediğin onların çalıştığı antrenman, sen kendi eksiklerini bulup ona göre antrenman yapmalısın. Flick falan çalış, bileğini çok yorma hastalığa yol açar
Oyun içinde flick atmayı gerektirecek durumlar çok az. Çoğunlukla rakip ile karşı karşıya oluyorsun. Flick yerine Crosshair Placement çalışmak çok daha faydalı olacaktır.

Oyun içinde flick atmayı gerektirecek durumlar çok az. Çoğunlukla rakip ile karşı karşıya oluyorsun. Flick yerine Crosshair placement çalışmak çok daha faydalı olacaktır.

1.cosshair placement nasıl geliştirilir?
2. 60Hz monitörüm var. V-Sync olmadan oynanmıyor sistem kötü bende V-Sync açıp sabit 60 FPS alıyorum. Bu çok etki eder mi? Pingim ortalama 9.

flexr#8340, Valorant Smurf hesabım, birlikte oynarız belki?
İstek attım teşekkürler.
Aimin gümüş 1 seviyesinde olsaydı rankın en azından bronz 3 seviyesinde olurdu. Kendinizi kandırmayın. Yeterince aim geliştirme antrenmanı yaparak aiminizi belli bir seviyenin üzerine çıkarırsanız bir Duo ile rahatlıkla altın olabilirsiniz.

Hocam kendimi kandırdığımı düşünmüyorum ki gün içerisinde bronz 1 78XP oldum yarında bronz 2 olurum inşallah.
Flick ve spray transfer aimlab dan nasıl geliştirilir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı