Valorant ödeme işlemi reddedildi hatası

Mantıklı hocam önerebileceğin site var mıdır?
Foxngame ve Dijipin sitesini önerebilirim. İkisi de gayet güvenilir ve hızlıdır. Toplamda 5-6 kez Foxngame üzerinden alışveriş yaptım ve herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

Foxngame ve dijipin sitesini önerebilirim. İkisi de gayet güvenilir ve hızlıdır. Toplamda 5-6 kez foxngame üzerinden alışveriş yaptım ve herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

Tamamdır teşekkürler hocam.
Foxngame ve dijipin sitesini önerebilirim. İkisi de gayet güvenilir ve hızlıdır. Toplamda 5-6 kez foxngame üzerinden alışveriş yaptım ve herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

54 liraya buldum alıyorum bunu güvenilir midir emin miyiz hocam bir de sen bak ıstersen.

54 liraya buldum alıyorum bunu güvenilir midir emin miyiz hocam bir de sen bak ıstersen.

4 5 TL'ye riske atmak değmez diye düşünüyorum.

Dijipin üzerinden daha önce alışveriş yapmadım ama bu forumda güvenilir olduğunu söyleyen arkadaşların yorumlarını görmüştüm. Kendi deneyimim olmadığı için sadece diğer arkadaşların tecrübelerinden dolayı güvenilirdir diyebiliyorum.

Dijipin üzerinden daha önce alışveriş yapmadım ama bu forumda güvenilir olduğunu söyleyen arkadaşların yorumlarını görmüştüm. Kendi deneyimim olmadığı için sadece diğer arkadaşların tecrübelerinden dolayı güvenilirdir diyebiliyorum.

Hesap kuruluş tarihlerine baktınmı belki de site yetkilileridir.
Birazcık şüphelendim doğrusu.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    54,4 KB · Görüntüleme: 65

Geri
Yukarı