Valorant ortak hesap sıkıntı çıkarır mı?

Riot'un para kazanması da şu alaka dostum neden içi boş bir hesabı 2 kişi kullansın? demek ki içinde skinler var ya da ortak alıyorlar paralarını birleştirip. Yoksa neden ortak kullansınlar e-posta açamıyor mu?

Bu arada crackli oyunla bu çok farklı şeyler.
Yani, az çok Türkiye'de çok pahalıya olduğu için olabilir. Öyle olunca diyecek pek bir şey kalmıyor.

Valorant'ta ki skinlerin fiyatını da görseniz ortak hesaba da hak verirsiniz zaten ortak hesap korsan da değil parasını veriyorlar sonuçta.
Arkadaşımın kendi hesabı var zaten. Ben rekabetçi kasamıyorum. Arkadaşım yardım ediyor. ( Derecesizde AslanM4Shadow gibiyim. Rekoda takım aktif oynamıyor. Bu yüzden olmuyor. Lig= Gümüş 2)

Arkadaşımın kendi hesabı var zaten. Ben rekabetçi kasamıyorum. Arkadaşım yardım ediyor. ( Derecesizde AslanM4Shadow gibiyim. Rekoda takım aktif oynamıyor. Bu yüzden olmuyor. Lig= Gümüş 2)
Valorant'ta ki skinlerin fiyatını da görseniz ortak hesaba da hak verirsiniz zaten ortak hesap korsan da değil parasını veriyorlar sonuçta.
O zaman yasal değil hocam, hesabınızı boostluyorsunuz, lütfen aiminizi geliştirin ve kendiniz kasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı