Valorant ortak hesap sıkıntı çıkarır mı?

Arkadaşları merak ediyorum neden hayır demişler, hesap sayımına ban yerseniz derler ama burada yemezsiniz diyorlar. Hesap satışında hesaba farklı lokasyondan biri girdiği için hesap kilitlenebiliyor, aynı şekilde iki farklı lokasyondan girildiği için hesap kilitlenebilir diye düşünüyorum.

Sizin yaşamamanız diğer insanların yaşamayacağı anlamına gelmez.

Zaten o da olabilir demiş Riot LoL skin kullananları da banlarız diyorlar şu an hiçbir şey olmuyor elo Boost'ta yasak ama eloboosttan ban yiyeni gördün mü? Çok nadirdir.

İçim rahat etmedi. Riot'a ticket atacağım sakıncalı bir durum olup olmadığı ile alakalı.

Atma. Sakıncalı diyecekler tabii ki.

Zaten o da olabilir demiş Riot LoL skin kullananları da banlarız diyorlar şu an hiçbir şey olmuyor elo Boost'ta yasak ama eloboosttan ban yiyeni gördün mü? Çok nadirdir.

Atma. Sakıncalı diyecekler tabii ki.
Yasak olan bir şeyi sırf banlanma ihtimali az diye kullanması yanlış.

Adam yanlış olup olmadığını sormuyor? Ki neden yanlış Riot daha fazla para kazansın diye mi? Elolarının yakın olduğuna eminim.
Riotun para kazanması ne alaka anlamadım, ayrıca bu nasıl bir düşünme şekli? O zaman aynı düşünce oyunları crackli yükleyelim neden? Enayimiz ki para vericeğiz kimse bizi yakalayamıyor zaten.

Riot'un para kazanması ne alaka anlamadım, ayrıca bu nasıl bir düşünme şekli? O zaman aynı düşünce oyunları crackli yükleyelim neden? Enayimiz ki para vericeğiz kimse bizi yakalayamıyor zaten.

Adam crackli oyun kullanınca dava açılır mı hapise girer miyim diye sorsa ona da hayır derim.

Riot'un para kazanması ne alaka anlamadım, ayrıca bu nasıl bir düşünme şekli? O zaman aynı düşünce oyunları crackli yükleyelim neden? Enayimiz ki para vericeğiz kimse bizi yakalayamıyor zaten.

Riot'un para kazanması da şu alaka dostum neden içi boş bir hesabı 2 kişi kullansın? demek ki içinde skinler var ya da ortak alıyorlar paralarını birleştirip. Yoksa neden ortak kullansınlar e-posta açamıyor mu?

Bu arada crackli oyunla bu çok farklı şeyler.

Geri
Yukarı