Valorant oynamak için GT 730'un yanına hangi işlemci alınır?

Bütçen ne kadar? i7 3770 alabilirsin.

Araştırdım bir süre her yerdede bu önerilmiş herkeste olumlu cevap vermiş büyük ihtimal bunda karar kılıcam teşekkür ederim.

Elinizdeki seti satın AM4 anakart işlemci DDR4 RAM alın.

Sistemimi daha 6-7 ay önce ladım 6500 TL gibi bir fiyiata 75 Hz düşük gecikmeli bir monitör yanında geldi bu sistem yenileyemem o yüzden yine de sağ olun.

sistem cok ucuza geldiği icin yenileyemem

Siz bilirsiniz de 2000TL'ye R5 5500, 3600 işlemciler bulunuyor 3770'e 500tlden fazla vermem. Sistemi kazık fiyata almışsınız. O fiyata 2500x RX 580 , 75Hz monitör ile sattık 3 hafta önce.

Siz bilirsiniz de 2000TL'ye R5 5500, 3600 işlemciler bulunuyor 3770'e 500tlden fazla vermem. Sistemi kazık fiyata almışsınız. O fiyata 2500x RX 580 , 75Hz monitör ile sattık 3 hafta önce.
yani bana kalırsa fiyat uygun 1920x1080 monitör 1 ms + kasa vs de geldi yanında yani örnek bi sistem göstericek olursam bu sisteme benzer bir sistem intel i5 3470 gt 730 - Google Shopping
fiyatına cok bakmadım belki daha ucuzu vardır şuan ama tıpatıp aynısı bu sistemle sistemim

yani bana kalırsa fiyat uygun 1920x1080 monitör 1 ms + kasa vs de geldi yanında yani örnek bi sistem göstericek olursam bu sisteme benzer bir sistem intel i5 3470 gt 730 - Google Shopping
fiyatına cok bakmadım belki daha ucuzu vardır şuan ama tıpatıp aynısı bu sistemle sistemim
Bu tarz sistemler Turbox sistemlerden farkı yok ve herkese tüm forumun dediği gibi sormadan almayın. Sisteme yapacak bir şey yok. 10 yıllık sistem , yapabileceğin güncellemler 4K bütçeyle anakart ram ve işlemciyi satıp 5500, B450+ 16 RAM almak haricinde işlemci upgradesine 2K vermek tamamiyle kazık yemektir.

Bu tarz sistemler Turbox sistemlerden farkı yok ve herkese tüm forumun dediği gibi sormadan almayın. Sisteme yapacak bir şey yok. 10 yıllık sistem , yapabileceğin güncellemler 4K bütçeyle anakart ram ve işlemciyi satıp 5500, B450+ 16 RAM almak haricinde işlemci upgradesine 2K vermek tamamiyle kazık yemektir.
öyle yüksek grafik oyuncusu değilim oynadığım oyunlardan en yüksek sistem isteyen oyun bile valorant zaten coğunlukla valorant minecraft arası git gel yapıyorum diğer oyunları nadiren oynuyorum öneriniz icin teşekkürler fakat o sistem benim beklentime göre bir tık fazla gibi

Yeni konular

Geri
Yukarı