RTX 3050 yanına hangi işlemci alınır?

RTX 3050 Forza gibi oyunları normal ayarlarda 40 FPS oynatır.
O da biraz abartı oldu hocam, Ekstrem ayarlarda 45-50FPS civarı oynuyorum bir altında 65-70FPS veriyor.

O da biraz abartı oldu hocam, ekstrem ayarlarda 45-50FPS civarı oynuyorum bir altında 65-70FPS veriyor.

Normal ayar dediği tam olarak hangi ayar dememiş ki arkadaş hem daha işlemci belli değil ve normal ayarlar diyorsa her şeyi rahatça görmek demek bana göre arkadaş normal ayar derken medium mu high mi diyor.

Hocam ekran kartı her türlü uyar, işlemcilerin soketleri farklı olduğu için uyumsuzluk yapar. Alacağınız anakarttaki soket ile işlemcide olan soketler aynı olmalı, yoksa çalışmaz.

Hocam o soket olayını anladımda. Ryzen işlemciler kötü mü?

Normal ayar dediği tam olarak hangi ayar dememiş ki arkadaş hem daha işlemci belli değil ve normal ayarlar diyorsa her şeyi rahatça görmek demek bana göre arkadaş normal ayar derken medium mu high mi diyor.
İşlemciyi yazdım.

Hocam RX 6600 + benim şu anki işlemci Forza Horizon 5 kaç FPS verir?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İslemciyi değiştirirseniz bu performansı alırsınız. Anakart değişmesi lazım, tabii.
Forza:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı