Valorant oynarken anlık donuyor

• Konuyu başlatan Melron
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 715

Melron

Centipat
Yer
Giresun
Daha fazla  
Valorant oynarken hiçbir sorun yok iken anlık donmalar yaşıyorum, anlık donmalar sırasında ses de kesiliyor ve bu beni bayağı bir rahatsız ediyor. Bu sorun sadece Valorant için geçerli değil bütün oyunlarda oluyor neredeyse ama en fazla Valorant'ta oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant oynarken hiçbir sorun yok iken anlık donmalar yaşıyorum, anlık donmalar sırasında ses de kesiliyor ve bu beni bayağı bir rahatsız ediyor. Bu sorun sadece Valorant için geçerli değil bütün oyunlarda oluyor neredeyse ama en fazla Valorant'ta oluyor.

Uygulama sağ tık > özellikler > uyumluluk > tüm kullanıcı ayarlarını değiştir > bu programı yönetici olarak çalıştır & yüksek DPI devredışı bırak tikle uygula.

Bilgisayarınız aşırı ısındığı için olabilir bu sorunu bende yaşıyordum ve daha odayı soğuttuğumda geçmişti sorun.

Bilgisayarınız aşırı ısındığı için olabilir bu sorunu bende yaşıyordum ve daha odayı soğuttuğumda geçmişti sorun.

Arkadaşın dedigi gibi bundan da kaynaklı olabilir işlemci ayarını degiştirmen daha makul olur dıgerı işe yaramaz ise.

wqewqeqwleqlpwe.PNG

Uygulama sağ tık > özellikler > uyumluluk > tüm kullanıcı ayarlarını değiştir > bu programı yönetici olarak çalıştır & yüksek DPI devredışı bırak tikle uygula.

Bunu oyunun kısayoluna mı yapmam lazım yoksa direkt exe ye mi?

Oyun içi ısı değerlerinden kaynaklı olabilir. Kontrol eder misiniz?
Gördüğüm kadarıyla bir kerelik 90 dereceye çıkıyor ondan sonra 70-80 derece oluyor maximum.

Geri
Yukarı