Valorant oynarken arkada Night Crows oyunu açık olursa ban atılır mı?

SwishTTT

Hectopat
Yer
Karolinska University Hospital, Solna, İsveç
Daha fazla  
Evet bahsetiğim oyun AFK bırakma oyunu yeni çıktı biliyorsunuz. Ben de Riot desteğe mesaj atığım zaman bana "Yiyebilirsin de yemeyebilirsin de..." gibi saçma bir cevap verdiler. Bir de size sormak istedim. Sizce ban yer miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani Valorant'ta AFK birakip karakterin otomatik yurumesini saglayip bot gibi level kasmak icin mi? Eger oyle degilse ve Valorant'a etki etmeyecek ayri bir şey ise pek bir şey olacagini sanmam.

Dostum soruna karşı bilemiyorum ama o nasıl bir oyun merak ettim açıklayabilir misin?
Para kazanma oyunu diye biliriz. Hem pc hemde mobil oynayabiliyorsun. Şöyle söyleyeyim oyunda coins sistemi var. İlerki lvlarda düşürdüğün itemleri. Satarak paraya cevire biliyorsun.

Yani Valorant'ta AFK birakip karakterin otomatik yurumesini saglayip bot gibi level kasmak icin mi? Eger oyle degilse ve Valorant'a etki etmeyecek ayri bir şey ise pek bir şey olacagini sanmam.
Oyunda bir oto sistem var. Oyunda farm yapmak için zaten mobil oyun. Hem pcden hemde mobilden oynayabilen oyun yanı. Yani bu bir oyun oyunda farm yapıp lvl kasmak için bot var. Oyunu bota bırakıp valorant oynayacağım kendim.

Riot zaten cevabı vermiş. Bunun üzerine ne söyleyelim, vebali bize mi yıkmaya çalışıyorsun?

Dostum soruna karşı bilemiyorum ama o nasıl bir oyun merak ettim açıklayabilir misin?

Gameplay videoları mevcut.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Riot zaten cevabı vermiş. Bunun üzerine ne söyleyelim, vebali bize mi yıkmaya çalışıyorsun?

Gameplay videoları mevcut.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hayır neden size atayım. Sadece sizde sormak istedim. Sonuçta bir tek ben yapmıyorumdur bu olayı.

Hayır neden size atayım. Sadece sizde sormak istedim. Sonuçta bir tek ben yapmıyorumdur bu olayı.

Riot maalesef 3. parti yazılım adı altında, oyun dosyalarına müdahale etmese de banlıyor, geri açıyor. Burada net cevap veremeyiz, kimisi "bana bir şey olmadı" der, kimisi "Spotify'dan dolayı ceza aldım" diyor. İnanıp inanmama durumu ayrı.

Geri
Yukarı