Çözüldü Valorant oynarken bilgisayar bir anda kilitleniyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Valorant'a son 1,2 güncellemedir girmiyordum, tekrardan girmek istedim, ölüm maçına girdim 2 veya 3 dakika geçtikten sonra oyun kilitlendi. Ses geliyordu fakat ekran hareket etmiyordu. Bilgisayara reset attım ve tekrar girdim, ölüm maçında yine aynı olayla karşılaştım. Sadece oyun donsa kapatıp tekrar açacağım ama komple bilgisayarı kilitliyor Alt+Tab bile atamıyorum ne yapmam lazım? (oyunu silip tekrar yükledim aynı sorun)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yapmanız gereken tek şey oyunun içinden görüntüye gelip tam ekrandan pencereli tam ekrana çekmeniz bunu yaptıktan sonra düzeldi donma kasma vs. yok.
Valorant'a son 1,2 güncellemedir girmiyordum, tekrardan girmek istedim, ölüm maçına girdim 2 veya 3 dakika geçtikten sonra oyun kilitlendi. Ses geliyordu fakat ekran hareket etmiyordu. Bilgisayara reset attım ve tekrar girdim, ölüm maçında yine aynı olayla karşılaştım. Sadece oyun donsa kapatıp tekrar açacağım ama komple bilgisayarı kilitliyor Alt+Tab bile atamıyorum ne yapmam lazım? (oyunu silip tekrar yükledim aynı sorun)
Sistem özelliklerinizi belirtin.

Aynı sorunu yaşayan biri daha konu açmıştı yarım saat önce oyundan kaynaklı bir sorun olabilir.

Sistem özelliklerinizi belirtin.

i7 3. nesil, AMD R7 240, 500 GB HDD, 4 GB RAM.

Aynı sorunu yaşayan biri daha konu açmıştı yarım saat önce oyundan kaynaklı bir sorun olabilir.

Evet, bende baktım biraz bu son güncellemelerden sonra bu hatayı alan çok kişi var.

Donanımdan kaynaklı değil endişe etmeyin son güncellemede tam ekran sorunu yaşayanlar için bir güncelleme gelmiş şu adımları yapıp oynamayı deneyin belki düzelebilir kesinlik vermiyorum.

1 - Valorant'a sağ tıkla uyumluluk kısmından tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırak

2 - Valorant'ın Dosya Konumunu Aç C:\Riot Games\VALORANT\live aynı işlemi Valorant uygulamasınada

3 - Valorant'ın Dosya Konumunu Aç C:\Riot Games\VALORANT\live\ShooterGame\Binaries\Win64 aynı işlemi Valorant-Win64-Shipping Uygulamasına yapın

Donanımdan kaynaklı değil endişe etmeyin son güncellemede tam ekran sorunu yaşayanlar için bir güncelleme gelmiş şu adımları yapıp oynamayı deneyin belki düzelebilir kesinlik vermiyorum.

1 - Valorant'a sağ tıkla uyumluluk kısmından tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırak.

2 - Valorant'ın dosya konumunu aç C:\riot Games\VALORANT\live aynı işlemi Valorant uygulamasınada.

3 - Valorant'ın dosya konumunu aç C:\riot Games\VALORANT\live\shootergame\binaries\win64 aynı işlemi Valorant-Win64-shipping uygulamasına yapın.

Aga oyun.

Dosya Ekleri

• IMG_20220813_192507.jpg
    IMG_20220813_192507.jpg
    274,2 KB · Görüntüleme: 220

Yeni konular

Geri
Yukarı