Valorant oynarken ekran kararıyor

ıJUDGEı

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
SİSTEM: R5 2600/MSİ B450M PRO M2 V2/MSİ GTX1660 SUPER GAMING/ADATA XPG SPECTRİX D41 3200MHZ 2X8 16GB RAM/ADATA XPG SPECTRİX S40G 512GB M2 SSD/SHARKOON SHP650V2 80+ PSU/RANKER CYGNUS KASA

EKİPMANLAR:HYPERX CLOUD 2 WIRELLES-STEELSERİES RİVAL 5-GAMEPOWER OGRE RGB RED SWİTCH

MONİTÖR : ASUS VG278QR 165HZ 0.5 MS
Arkadaşlar merhaba. Ne zaman Valorant oynasam, bu başka hiçbir oyunda olmuyor. Gördüğünüz gibi ekranım kararıyor ve anakartta bu LED yanıyor. Bunun çözümünü bilen abilerim ve kardeşlerimden rica ediyorum çözün şunu. PC daha yeni, BIOS yeni Windows son sürüm. Sıcaklıklarda sıkıntı yok. Nedir problem?

Fotoğrafı çekerken dikkat edemedim ama sanırım CPU LED'i ama VRAM olabilir. Rica ediyorum yardımcı olun.

1 yıl oldu alalı. 0 sayılır PC. Ekran kararıyor "no signal" geliyor ve öyle kalıyor ancak bilgisayar çalışmaya devam ediyor. Üstelik LED yanıyor.

Dosya Ekleri

• fa507c0a-995a-4b83-a326-ab01b8583783.jpg
    fa507c0a-995a-4b83-a326-ab01b8583783.jpg
    54,2 KB · Görüntüleme: 107
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Ne zaman Valorant oynasam, bu başka hiçbir oyunda olmuyor. Gördüğünüz gibi ekranım kararıyor ve anakartta bu LED yanıyor. Bunun çözümünü bilen abilerim ve kardeşlerimden rica ediyorum çözün şunu. PC daha yeni, BIOS yeni Windows son sürüm. Sıcaklıklarda sıkıntı yok. Nedir problem?

Fotoğrafı çekerken dikkat edemedim ama sanırım CPU LED'i ama VRAM olabilir. Rica ediyorum yardımcı olun.

1 yıl oldu alalı. 0 sayılır PC. Ekran kararıyor "no signal" geliyor ve öyle kalıyor ancak bilgisayar çalışmaya devam ediyor. Üstelik LED yanıyor.

Aynı sorun bende de League of Legends da oluyor çözüm bulan olursa rezervasyon yaptıralım.

Yeni konular

Geri
Yukarı