Xigmatek teknik destek

Xanthe#

Hectopat
Merhaba,
Xigmatek AY120 fanlarımın kontrolcüsü bozuldu ne yazık ki, fanlarımı kullanamıyorum ikinciel piyasasında da aynı marka kontrolcüye neredeyse 1 sene önce sete vermiş olduğum parayı istiyorlar 😂 ben de distribütör aracılığı ile çözmeye karar verdim fakat fanlarımı Vatan'dan aldım ama maalesef destek veremiyorlar Xigmatek ile iletişime geçmeye çalıştım onlar da distribütör'e ulaşmam gerektiğini söyledi. Türkiye Xigmatek distribütörü ise segment bilgisayar henüz mail atmadım kendilerine sizce nasıl bir yol izlemeliyim sonuç olarak farklı mağazalar acaba yardımcı olurlar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Xigmatek'in kendisinin yardım vermesi gerekiyor. Fanlar ile ilgili sorun yaşamıştık, Xigmatek'e ulaştık, eskilerini geri istemeden yenilerini almıştık. Eğer ordan bir cevap alamazsanız dedikleri gibi distribütöre ulaşın.

Xigmatek'in kendisinin yardım vermesi gerekiyor. Fanlar ile ilgili sorun yaşamıştık, Xigmatek'e ulaştık, eskilerini geri istemeden yenilerini almıştık. Eğer ordan bir cevap alamazsanız dedikleri gibi distribütöre ulaşın.
Ben kendilerine ulaştım fakat global maillerinden ne yazık ki türkiye ofislerine “eğer varsa” ulaşabileceğim bir iletişim adresleri yok siz nasıl ulaştınız kendilerine ? Ben siteden contact us’a baktığımda sadece segmenti gördüm Türkiye’de.
Aldığın yere gidip bu bozuldu dedin mi peki?
Aradım ve mağzada teknik destek veremediklerini söylediler dediğim gibi mevcut süreç için geçerli olabilir, o yüzden direkt xigmatek’e ulaşmaya çalışıyorum, ikinciel satış platformlarında 150-170 tl istiyorlar sadece kontrolcüye ayıp yani.

Aradım ve mağzada teknik destek veremediklerini söylediler dediğim gibi mevcut süreç için geçerli olabilir, o yüzden direkt Xigmatek'e ulaşmaya çalışıyorum, ikinciel satış platformlarında 150-170 TL istiyorlar sadece kontrolcüye ayıp yani.

Anladım. O zaman Xigmatek'e aldığım ürününüz bozuk çıktı de. Sorun sizde de yani. Bir de ağır bir tavır takın. Söz geçiren kişi sen ol yani.

Geri
Yukarı