Valorant oynarken mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

arda55

Decapat
Daha fazla  
İşlemci: i3 3217u

Ekran kartı: Intel HD Graphics 4000

RAM: 4 GB

2 hafta önce gayet normaldi donma kasma yoktu şu anda hem çok donuyor hem de yarım saat gibi falan oynayınca mavi ekran yiyorum Yeni klasör (5).rar

Son düzenleyen: Moderatör:
:) olsun hocam. Sıkıntı değil.

Hocam demin sabredemeyip Valorant'ı tekrar yükledim ve sanırım yanlışlıkla mavi ekran sorununu çözdüm. Görev yöneticisinden ayrıntılara git deyip benzeşme ayarlarından CPU 0'ı kapatınca mavi ekran yememeye başladım ama emin değilim bir 10-19 el falan oynadım sıkıntı çıkmadı. Sıkıntı çıkarsa söylerim.
:) olsun hocam. Sıkıntı değil.
Nfs most wanted crackli olduğunu öğrendim nereden satın alabilirim link verir misiniz

Son düzenleme:
Hocam demin sabredemeyip Valorant'ı tekrar yükledim ve sanırım yanlışlıkla mavi ekran sorununu çözdüm. Görev yöneticisinden ayrıntılara git deyip benzeşme ayarlarından CPU 0'ı kapatınca mavi ekran yememeye başladım ama emin değilim bir 10-19 el falan oynadım sıkıntı çıkmadı. Sıkıntı çıkarsa söylerim.

NFS Most Wanted crackli olduğunu öğrendim nereden satın alabilirim link verir misiniz

Atayım hocam.

Atayım hocam.
Teşekkürler hocam

Tam olarak o şekilde değil. Bu videodan yararlanabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam flash aldım az sonra testi yapacağım

Yeni konular

Geri
Yukarı