Valorant oynarken soğukkanlı olmak

Rakip oyuncuyu gördüğünüzde heyecanlanmanızın size artısı pek yok. Bunu kendinize anlatmanız ve kabullenmeniz gerek. Evet ben heyecanlandım ve bu şekilde doğru kararlar veremem veya elim titreyebilir kasılabilir en ufak titreme de rakibimi vurmamı engelleyebilir diye düşüneceksiniz. Bunu kendinize inandıracaksınız bu çok önemli. 3000 saat FPS oyunları tecrübesi olan biri olarak heyecanlanmanın faydası olduğu nadir yer gördüm. Kısaca söylemek gerekirse ilk olarak kendini buna inandırman ve bolca oyun oynaman durumunu çözecektir diye düşünüyorum.
Not: Arada bir bende de heyecan oluyor ancak konsantrasyonumu bozmasına izin vermeden stabil şekilde oynayabiliyorum.

Şu sıralar bayağı Valorant oynuyorum ancak eskisi gibi oynayamıyorum, bunun nedeni ise karşımda düşman gördüğümde çok heyecanlanıyorum elim ayağım birbirine dolanmasa onları vurma potansiyeline sahibim ancak çok heyecan yapıyorum. Oyunu oynarken nasıl soğukkanlı kalabilirim?
Pubg Mobile Oynarken En Ufak Sesde Bile Adam Var Sanıp Saklanıyodum Elim Ayağım Titriyodu Arkadaşlarımla Özel Oda Kurup Yavaş Yavaş Alıştım

Yeni konular

Geri
Yukarı