Valorant oynarken stresli olmak, sinirlenmek

efezxs

Decapat
Arkadaşlar ben Valorant oynarken daha ilk rounddan mentalim düşüyor hatta bunun yüzünden 5 tane mouse, 3 tane klavye, 3 tane kulaklık parçaladım. Cidden kendime hakim olamıyorum. Oyuna 5 6 ay ara verdim döndüm ama aynı. Mesela bir maçta MVP oluyorum kazanıyorum ve daha da girmek istemiyorum kötü oynarım diye. Oyunda egom bana o kadar yükleniyor ki... Gerçekten çok sinir bozucu bir durum. MVP veya topfragger olamadığım oyunda moralim bozuluyor.

Bunun sebebi ne olabilir? Bu durum yüzünden masayı ortadan ikiye ayırmışlığım var. Normalde çabuk sinirlenen biri değilim ama oyunda böyle. Bir fikri olan varsa gerçekten yardım etsin.

10 maçtan 2 maç zar zor kazanıyordum düşün yani. Sonra karakter seçme ekranında çocuk sesi duyunca direkt alt+f4 yapmaya başladım. Bir süre sonra bu durum sıkıcı olmaya başladı sonra oyunu komple sildim. Tavsiye ederim. :)

Arkadaşlar ben Valorant oynarken daha ilk rounddan mentalim düşüyor hatta bunun yüzünden 5 tane mouse, 3 tane klavye, 3 tane kulaklık parçaladım. Cidden kendime hakim olamıyorum. Oyuna 5 6 ay ara verdim döndüm ama aynı. Mesela bir maçta MVP oluyorum kazanıyorum ve daha da girmek istemiyorum kötü oynarım diye. Oyunda egom bana o kadar yükleniyor ki... Gerçekten çok sinir bozucu bir durum. MVP veya topfragger olamadığım oyunda moralim bozuluyor.

Bunun sebebi ne olabilir? Bu durum yüzünden masayı ortadan ikiye ayırmışlığım var. Normalde çabuk sinirlenen biri değilim ama oyunda böyle. Bir fikri olan varsa gerçekten yardım etsin.

Valorant'ı bırakıp CS:GO geçmen daha iyi olabilir belki. Gerçi o da Rus kardeşlerle uğraşırsın ama susturup oynarsan daha iyi olabilir tabii.

Ayarlar>Uygulamalar>Kaldır>VALORANT sorununuzu çözebilir. En azından benim sorunumu çözdü. CS:GO'da topluluk sunucularında oynamanızı tavsiye ederim.

Oynamayın. Çok basit bir cevap. 5 vs 5 rekabetçi bir oyunda oynamak yerine gidip BF4 gibi kazanmak için bir tarafınızı yırtmanıza gerek olmayan daha eğlenceli vakit geçirtecek oyunlar oynayın. Nedir bu Valorant ve CS:GO aşkı anlayamıyorum.

Geri
Yukarı