Valorant Oynarken W ara sıra basmıyor

nemesiskkkk

Centipat
Daha fazla  
Valorant oynarken W ya bastığımda ara sıra karakter geç yürümeye başlıyor. Pingden olmadığını biliyorum hep kontrol ediyorum. Onunla alakası olan bir şey değil büyük ihtimalle klavye ile alakalı ama başka oyunlarda böyle bir sorun yaşamıyorum. Ara sıra çapraz da gidemiyorum W basmıyor bir anda kesiliyor falan. Bunun çözümü var mı?

Valorant oynarken W ya bastığımda ara sıra karakter geç yürümeye başlıyor. Pingden olmadığını biliyorum hep kontrol ediyorum. Onunla alakası olan bir şey değil büyük ihtimalle klavye ile alakalı ama başka oyunlarda böyle bir sorun yaşamıyorum. Ara sıra çapraz da gidemiyorum W basmıyor bir anda kesiliyor falan. Bunun çözümü var mı?
Klavyeniz ile ilgilidir muhtemelen.
Klavyen hangi marka değiştirmen gerekebilir. Ben Rampage öneriyorum yeni alacaksan, marka takıntısı olanların dediğine bakma yani.
Bu forumda hala rampage önerenleri görmek hoş.. 😂

Önemli olan nerede üretildiği değil fiyatı ve ömrü bir klavyeden en fazla ne bekliyebilirsin ki gayet yeterli ürünleri var yani.
Nerede nasıl önemli değil? Merdiven altında son derece kalitesiz bir şekilde üretilen bir klavyeye para vermek istiyorsanız verin. Ama insanları bu kalitesiz klavyelere yönlendirmeniz doğru değil.

Aynı sorun bende de vardı 16GB ram yapınca düzelmişti acaba RAM'den kaynaklı olabilir mi?
Önemli olan nerede üretildiği değil fiyatı ve ömrü bir klavyeden en fazla ne bekliyebilirsin ki gayet yeterli ürünleri var yani.
Hocam 1 saattir size anlatıyorum anlamıyorsunuz. Kanıt sunuyorum reddediyorsunuz.

Anti-ghosting özelliği olmayan bir klavyeniz varsa tuşların bazıları aynı anda basmıyordur. Bir klavye test sitesinde test et. Tuşların aynı anda basıp basmadığını.

Aynı sorun bende de vardı 16 GB RAM yapınca düzelmişti acaba RAM'den kaynaklı olabilir mi?

Hocam 1 saattir size anlatıyorum anlamıyorsunuz. Kanıt sunuyorum reddediyorsunuz.

16 GB RAM ile ne alakası olabilir hocam. Ayrıca 16 GB RAM Ayarlı bende zaten onunla alakası yok yani.

Klavyen hangi marka değiştirmen gerekebilir. Ben Rampage öneriyorum yeni alacaksan, marka takıntısı olanların dediğine bakma yani.

Klavyem: Rampage Hydra R6 Plus 900 liraya almıştım bende klavye ile alakalı bir problem olduğunu düşünüyorum. Daha yeni aldım 3 ay oldu.

Anti-Ghosting özelliği olmayan bir klavyeniz varsa tuşların bazıları aynı anda basmıyordur. Bir klavye test sitesinde test et. Tuşların aynı anda basıp basmadığını.

Şimdi testini yaptım 5 6 tane tuşa aynı anda basabiliyorum yani Anti-Ghosting sorunu yok.

Bu arada şimdi tekrar girdim Valorant'a ve hiçbir problem yoktu, neden oldu geçen oynadığımda anlamadım daha önce de olmuştu.

Yeni konular

Geri
Yukarı