Valorant oynayamamak

Nickha

Kilopat
Daha fazla  
Valorant oynayamıyorum arkadaşlar, aşırı kötü oynuyorum. Alışamıyorum bu oyuna. Derecesiz oynuyorum, sürekli ölüyorum. Adamlar çıktığım gibi vuruyor beni. Zaten solağım ama sağ elimle mouse kullanıyorum. Aşırı sinirleniyorum. Bana önerileriniz var mı?

Bende solağım eğer kolun yüzünden kötü olduğunu düşünüyorsan düz bir mause la solda oyna. Sağ tarafada alıştırabilirsin kendini zamanla iyi oluyor insan oynaya oynaya. Birde sistemin iyi olması lazım aldığım fps hz. fps oyunlarında seni bir adım öne taşıyor

Valorant oynayamıyorum arkadaşlar, aşırı kötü oynuyorum. Alışamıyorum bu oyuna. Derecesiz oynuyorum, sürekli ölüyorum. Adamlar çıktığım gibi vuruyor beni. Zaten solağım ama sağ elimle mouse kullanıyorum. Aşırı sinirleniyorum. Bana önerileriniz var mı?

Hocam arka arkaya ölüm kalım savaşı girin öyle gelişirsiniz.

Öncelikle sprey mantığını, yürürken birden durup ateş etme mantığını anlayın. Mesela bir yere çıkarken a ile koşun w ile değil w ile yürüyorsanız bir yere çıkarken a ya dönün ve çıktığınızda adam görürseniz hemen d ye basın ateş edin yerinizde durursunuz hemen. Sprey mantığını zaten bilmeyen yoktur.
Kaldı geriye aim geliştirmek, reflex geliştirmek. Gidin poligona aim kasın ondan sonra girin ölüm kalım savaşına hem reflex hem aim hem sprey hem de şu dediğim şeyi çalışın.

1667733277036.png

Şu şekile benzer bir setup kurmanı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı