Valorant oynayarak para kazanma

Eloboost yasaktır. WtcNN'ı hatırlatırım.
Anonim kalırsan paranı yine kazanırsın. Koca rito sana dava açmakla uğraşmaz :D wtcN dediğin adam ünlü isim yapmış biri. Tespit edilirse eloboost yaptığı tabi bedeli ağır olur. Tanınmamış anonim olarak boostlayıpta davalık olanı hiç görmedim daha. Akıllı olup oyundaki kabiliyetini para kazanmak için kullanmak mantıklı bir iş. İyi oynasamda yapsam keşke :D

Anonim kalırsan paranı yine kazanırsın. Koca rito sana dava açmakla uğraşmaz :D wtcN dediğin adam ünlü isim yapmış biri. Tespit edilirse eloboost yaptığı tabi bedeli ağır olur. Tanınmamış anonim olarak boostlayıpta davalık olanı hiç görmedim daha. Akıllı olup oyundaki kabiliyetini para kazanmak için kullanmak mantıklı bir iş. İyi oynasamda yapsam keşke :D
Tespit edilirse, banlanır.

Tamam da bu sistemi nasıl anlıyorlar? Ben yeni hesap açmış gibi hesap açıp oynayacağım. Benim hesap açtığımı nereden bilecek?
Hesabı satın alan kişi senin oyundaki performansını sergileyemediği için yapay zeka anlıyor ve yetkili teyit edip banlıyor ama çok zor. Botted hesap olmadığı sürece satın alınmış hesabın veya boostlanmış hesabın banlanması çok zor. Bazı eloboost siteleri bu işi scriptle, hileye yapıyor bu yüzden 3. Parti yazılımdan ban yiyor.

Geri
Yukarı