Valorant oynayarak para kazanmak

20 euroya satamazsınız o işler öyle olmuyor emin ol günlük 20TL fena değil ama nasıl fena değil bu işi yaparken eğleniyorsunuz sadece paraya odaklanmayarak yapmıyorsanız.
Evet öyle ama şöyle bir durum var bir süre sonra sıkabiliyor. 20 Euro orda temsili bir rakamdı aslında 6-7 Euro'ya bile yapılabilir.

Artan kur fiyatları her şeyi etkiliyor. Oyundaki skinden tutun kullandığımız ekipmanlara kadar. Ben de bu dezavantajı avantaja çevirebilir miyiz acaba diye düşünüyorum.

Evet öyle ama şöyle bir durum var bir süre sonra sıkabiliyor. 20 euro orada temsili bir rakamdı aslında 6-7 Euro'ya bile yapılabilir.

Artan kur fiyatları her şeyi etkiliyor. Oyundaki skinden tutun kullandığımız ekipmanlara kadar. Bende bu dezavantajı avantaja çevirebilir miyiz acaba diye düşünüyorum.

G2G: World Leading Digital Marketplace Platform bu sitede Gold hesapları 20 dolara satıyorlar bu siteye girip 9,99 dolar gibi bir ücrete mükemmel satışlar yapabilirsin.

Bu arada "hesap kasmaya başladım. Yaklaşık 10 hesap kasıp sattıktan sonra bu işin çok yorucu aynı zamanda emeğimin karşılığımı almadığımı fark ettim."

Bu ne saçmalıktır mesela? Çünkü emekten bahseden birisi başkalarının emekleri ile oynamaz. Çünkü herkes kendi emeği ile oynuyor, herkes senin gibi hesap boostlatıp satmıyor boosted olan kişilere. O kişiler de emeği ile o seviyeye gelen kişileri bir şekilde sabote etmiş oluyor. Buna sebep olan kişi sensin. Emekten bahsetme canım.

Dostum niye bu kadar sinirlendin anlamadım açıkçası benim Boost'la işim olmaz. Ben hesabı ranked maçlara hazırlarım satarım rankına falan bakmam.
Veriyorlar hocam. Oyun olsun ekipman olsun acımıyorlar alıyorlar. Bazıları çok fazla yatırıyor hatta Valorant'a gelecek gece pazarını takip edip. Her türlü oyunda geçerli bu yalnızca Valorant için de değil.
Yani neden avantaja çevirmiyoruz ki eğer böyle bir imkanımız varsa neden kullanmıyoruz değil mi?

Dostum niye bu kadar sinirlendin anlamadım açıkçası benim Boost'la işim olmaz. Ben hesabı ranked maçlara hazırlarım satarım rankına falan bakmam.

Emekten bahsediyorsun ? Demek ki emek kelimesinin ne demek olduğunu bilmiyorsun. Ya da o kadar çok bencilsin ki, kendin dışında başkalarını düşünemiyorsun. Bu ranklar ne olursa olsun sonuç olarak bir başkasına satıyorsun. Bir başkasıda bu düşük ranklara çıkamayacak kadar kötü olduğu anlaşılıyor ki Gold rank için bile ücret veriyor. Sonuç olarak rank ne olursa olsun birisi çıkabilirse zaten kendi emeği ile bunu başarabilir. Bunu başaramayıp account satın alıyorsa yanlıştır. Bunun ceremesini kendi emeği ile belli bir seviyeye gelmiş kişiler çekiyor. Burada anlaşılmayacak ne var ? Hala "niye bu kadar sinirlendin anlamadım" diyorsun.

Emekten bahsediyorsun? Demek ki emek kelimesinin ne demek olduğunu bilmiyorsun. Ya da o kadar çok bencilsin ki, kendin dışında başkalarını düşünemiyorsun. Bu ranklar ne olursa olsun sonuç olarak bir başkasına satıyorsun. Bir başkasıda bu düşük ranklara çıkamayacak kadar kötü olduğu anlaşılıyor ki Gold rank için bile ücret veriyor. Sonuç olarak rank ne olursa olsun birisi çıkabilirse zaten kendi emeği ile bunu başarabilir. Bunu başaramayıp account satın alıyorsa yanlıştır. Bunun ceremesini kendi emeği ile belli bir seviyeye gelmiş kişiler çekiyor. Burada anlaşılmayacak ne var? Hala "niye bu kadar sinirlendin anlamadım" diyorsun.

Bencil olsam buraya konu açmazdım böyle bir şey eğer varsa herkes faydalasın diye. Yaptığım hesap satışı legal bir şey sonuçta hesap boostlamıyorum. Ayrıca hesap boostlasam Gold hesap satar mıyım bunu düşün bence zor olacak ama.

Evet öyle ama şöyle bir durum var bir süre sonra sıkabiliyor. 20 Euro orda temsili bir rakamdı aslında 6-7 Euro'ya bile yapılabilir.

Artan kur fiyatları her şeyi etkiliyor. Oyundaki skinden tutun kullandığımız ekipmanlara kadar. Ben de bu dezavantajı avantaja çevirebilir miyiz acaba diye düşünüyorum.
Hangi siteden satış yapıyorsunuz?

Bencil olsam buraya konu açmazdım böyle bir şey eğer varsa herkes faydalasın diye. Yaptığım hesap satışı legal bir şey sonuçta hesap boostlamıyorum. Ayrıca hesap boostlasam Gold hesap satar mıyım bunu düşün bence zor olacak ama.

Aynen işiniz gücünüz faydalanmak bu gibi yollardan. Gold mold immortal olması hiçbir şeyi değiştirmiyor. Çünkü her seviye de bu oyunu oynayan kişi kendi emeği ile oynuyor. Elin tipi hesap satıyor ve o hesapları satın alanlar aynı maça düşüyor. Sen de biraz düşün istersen ? Gold hesap bile satın alanlar neden bu hesapları alıyor ? Demek ki kendi emeği ile Gold bile olamadığı içindir.

Aynen işiniz gücünüz faydalanmak bu gibi yollardan. Gold mold immortal olması hiçbir şeyi değiştirmiyor. Çünkü her seviye de bu oyunu oynayan kişi kendi emeği ile oynuyor. Elin tipi hesap satıyor ve o hesapları satın alanlar aynı maça düşüyor. Sen de biraz düşün istersen? Gold hesap bile satın alanlar neden bu hesapları alıyor? Demek ki kendi emeği ile Gold bile olamadığı içindir.

Belki 10 tane derecesiz maç atmak zor gelmiştir? Bunu da düşün istersen. Dostum sana cevap vermicem öyle ya da böyle bu hesapların alıcısı oluyor. Konuyu saptırıyorsun.

Aynen işiniz gücünüz faydalanmak bu gibi yollardan. Gold mold immortal olması hiçbir şeyi değiştirmiyor. Çünkü her seviye de bu oyunu oynayan kişi kendi emeği ile oynuyor. Elin tipi hesap satıyor ve o hesapları satın alanlar aynı maça düşüyor. Sen de biraz düşün istersen? Gold hesap bile satın alanlar neden bu hesapları alıyor? Demek ki kendi emeği ile Gold bile olamadığı içindir.

Bu adam hesap satmayınca herkes vaz mı geçiyor satmaktan? Adam ekmeğinde salın artık adamı konu başından beri. Yeter hocam.

Geri
Yukarı