Valorant oyun arkadaşı

Steve Rogers

Kilopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
.
Ya şu an resmen oyundaki toxiclere sövmekten dilim kurudu. Şu en son girdiğim maç,

1625992872506.png

Adam Jett'e instalock atıyor ve 4 vuruyor. 3 düellocu fazla olur diye Reyna'yı bırakıp Killjoy aldım ancak takım b*ktan olunca gözcü ile taşımam hiçbir şeye etki etmiyor. Rankım gümüş 2-3. şimdilik girdiğim 1 arkadaşım var. Eğer gümüş-altın civarında oynayacak birileri gelirse 3 kişi olacağız, 5 kişi olursak da çok iyi olur.

Discord'dan ekleyebilirsiniz: Pieria#0007

Ya şu an resmen oyundaki toxiclere sövmekten dilim kurudu. Şu en son girdiğim maç,

Eki Görüntüle 1103603

Adam Jett'e instalock atıyor ve 4 vuruyor. 3 düellocu fazla olur diye Reyna'yı bırakıp Killjoy aldım ancak takım b*ktan olunca gözcü ile taşımam hiçbir şeye etki etmiyor. Rankım gümüş 2-3. şimdilik girdiğim 1 arkadaşım var. Eğer gümüş-altın civarında oynayacak birileri gelirse 3 kişi olacağız, 5 kişi olursak da çok iyi olur.

Discord'dan ekleyebilirsiniz: Pieria#0007

Şu anda rankım maalesef açık değil toxicler yüzünden daha açamadım oyuna 2 3 hafta önce başladım günde 10 saat oynayanlardan değilim 3+ saat Max oynarım CS:GO'da 300+ saatim var aimim çok kötü değil o nedenle isterseniz CS:GO'da oynayabiliriz :)

Geri
Yukarı