Valorant oyuna girerken veya bir şeye tıklandığında çok bekletip maça girince hata verip atıyor

eclxpse

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
FX8300-8GB RAM-GTX650TI
Oyuna giris ekraninda 2-3 dakika bekletiyor. Oyun acilinca Play'e tıkladığımda veya menudeki herhangi bir seye tıkladığımda cok uzun sure bekletiyor, oyle donup kalıyor. Oyuna girmek istedigimde ise hata verip oyunu yeniden baslat deyip atiyor. Kodlari ya 136 oluyor ya -92. 2 kez bilgisayari sifirladim, Valorant'i 3 kez silip geri yukledim. Denemedigim şey kalmadi. Yardimci olabilecek var mi?

Oyuna giris ekraninda 2-3 dakika bekletiyor. Oyun acilinca Play'e tıkladığımda veya menudeki herhangi bir seye tıkladığımda cok uzun sure bekletiyor, oyle donup kalıyor. Oyuna girmek istedigimde ise hata verip oyunu yeniden baslat deyip atiyor. Kodlari ya 136 oluyor ya -92. 2 kez bilgisayari sifirladim, Valorant'i 3 kez silip geri yukledim. Denemedigim şey kalmadi. Yardimci olabilecek var mi?

Sistem özellikleriniz nedir?

Pencereli tam ekrana alıp deneyiniz. Veya tam pencereliyse de tam ekrana alın.

Oncelikle mesaj banimdan dolayi erken cevap veremedigim icin kusura bakmayin. Hayir islemcimde bir problem yok.

Valorant işlemci kullanan bir oyun. Acaba işlemcinizde bir problem var mı?

Sistem özellikleriniz nedir?

FX 8300 16 GB DDR3 RAM GTX 970 4 GB 240GB SSD'ye kurulu Valorant.

Pencereli tam ekrana alıp deneyiniz. Veya tam pencereliyse de tam ekrana alın.

Hatanin onunla ilgisi oldugunu dusunmuyorum.

Sorun tam olarak arkadasin bu konuda bahsettigi sorun. Onerdigi yontemi de denedim fakat ben yine sonuç alamadim.

Geri
Yukarı