Valorant P2W değil ama sistem P2W

60Hz monitör ile yücelik 1 deyim ki hard kasmıyorum bile bence önemli değil Hz farkı. Eminim 144'e çıksam fark ederim ama senin soruna yönelik cevapladım.

Zamanında valorant çıkmadan önce de böyle konular dönüyordu. O zamanlar CS GO yu 60hz oynuyordum ve globaldim. Ekipmanların tabiki de farkı var ama her şey gamesens ve aim da bitiyor. Haksızsınız demiyorum.

Bu olay bana aşırı saçma geliyor, oyunda oyun içi para ile öne geçemezken 144 Hz monitör alıp sayısız insanın önüne geçebiliyorsun, normal şartlar altında tilt olmam kolay kolay ama cross koyduğum yerden adam sırf Hz yüksek diye çıkıp vurunca kuduruyorum, 144 Hz olup bir de Silver Gold'da olanlar var ironik.

Bende katılmıyorum. Bu olay CS:GO'da da var bu sadece Valorant'a özel bir şey değil artı olarak @UfukÇ.'yi haklı buluyorum 60Hz ile canavar gibi oynayanlar var.

Katılmıyorum. 60Hz monitörle şov yapan insanlar var. Sistem bir yere kadar. Oyun bilgisi, refleksler ve zeka devreye giriyor.

Arkadaşlar konu vuramamak veya oynayamamak değil neden oraya çektiniz? Olay sadeve cross olduğun yerden çıkıp sen onu görmeden vurması, oynadığım kimse bana 60 hzsin demiyor bende şov yapıyorum zaten elimden geldiğince.

60 kullanıp 144 e de ağlamazsın ya 360 a ağla bari.. 60 la senin çıktığın yerin üstüne çıkan yoksa oyun filan bilmiyorum.

Son düzenleme:
50 FPS oynayan arkadaşım plat 3'e kadar çıkmıştı.

Düşük FPS oynayan adamlara her zaman saygı duymuşumdur, nasıl katlanabiliyorlar aklım almıyor.

60 kullanıp 144'e de ağlamazsın ya 360'a ağla bari. 60 la senin çıktığın yerin üstüne çıkan yoksa oyun filan bilmiyorum.

Okuma yazma var mı hocam? Konuyu açma amacım tamamıyla cross koyulan yerden çıkıp vurulmak, oyun bilgisi veyahut rank değil ne saçma yerlere çekiyorsunuz.

Bu konuda size katılmıyorum. FPS oyunlara yeni başladığım için 165 Hz monitörde Gold 2 elodayım yani bu ironik bir durum mu? Ayrıca 60Hz ile ne diamond ne immortallar gördüm %70'i neredeyse oyun bilgisi.

Hocam bende Gold'um zaten, yeni başladım diyorsun yeni başlayan birisi olarak Gold olman gayet iyi, ben ilk başladığımda bronzdum.

Arkadaşlar konu vuramamak veya oynayamamak değil neden oraya çektiniz? Olay sadeve cross olduğun yerden çıkıp sen onu görmeden vurması, oynadığım kimse bana 60 hzsin demiyor bende şov yapıyorum zaten elimden geldiğince.

Dostum, bu sadece Valorant'a has bir şey değil aynı şeyi CS:GO'da da yapsan yine aynı şey olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı