Valorant paket kaybı ne gibi sorunlara yol açar?

grokemismet

Femtopat
Daha fazla  
Valorant'ta oyunda 5 le 15 arası paket kaybı yaşıyorum. Çogu şeyi dendim ve paket kaybı ne gibi sorunlara yol açar?

Boştayken ag kullanımı %0 internet hızım 75Mbps download 20 Mbps upload.

Son düzenleyen: Moderatör:
Müşterisi olduğunuz telekominikasyon firması ile iletişime geçip paket kayıpları yaşadığınızı belirtin.
Ayrıca hangi firma olduğunu buraya da yazarsanız farklı altyapıyı kullanan bir firmayı da tavsiye edebilirim.
Oyunda ne gibi zararları olur tam emin değilim, en iyisi bir el girip kontrol etmeniz olur. Muhtemelen karakterin 1-2 adım ışınlanması gibi bir durum yaşayacaksınız.

Valorant'ta oyunda 5 le 15 arası paket kaybı yaşıyorum. Çogu şeyi dendim ve paket kaybı ne gibi sorunlara yol açar?

Boştayken ag kullanımı %0 internet hızım 75Mbps download 20 Mbps upload.
Düşman önünde görünür halbuki o pozisyon düşmanın 3 saniye önceki pozisyonudur. Silah değiştirirken kullanmak istediğin silaha geçmekte görsel sıkıntılar yaşarsın ve düzgün çalışmaz. Paket kaybının yüksek pingten farkı yok.

İnternet hızınız isterse 500Mbit olsun paket kaybıyla alakası yok. Paket kaybı internetinizin sabit olmadığı anlamına gelir. Wi-Fi üzerinden kullandığınız için anlık veri kayıpları yaşanır. En iyi çözümü kablolu bağlantı yapmanız olacaktır.

Düşman önünde görünür halbuki o pozisyon düşmanın 3 saniye önceki pozisyonudur. Silah değiştirirken kullanmak istediğin silaha geçmekte görsel sıkıntılar yaşarsın ve düzgün çalışmaz. Paket kaybının yüksek pingten farkı yok.
bende aynısını yaşıyorum adama 5 defa ulti atıyom

resimde gördügünüz gibi indirirken çok fazla hata alıyorum

İnternet hızınız isterse 500Mbit olsun paket kaybıyla alakası yok. Paket kaybı internetinizin sabit olmadığı anlamına gelir. Wi-Fi üzerinden kullandığınız için anlık veri kayıpları yaşanır. En iyi çözümü kablolu bağlantı yapmanız olacaktır.
kabloyla baglanıyorum

Dosya Ekleri

• 1701438092920.png
    1701438092920.png
    10,8 KB · Görüntüleme: 15
bende aynısını yaşıyorum adama 5 defa ulti atıyom

resimde gördügünüz gibi indirirken çok fazla hata alıyorum
Ethernet kablosu bağlı değilse ethernet kablosu alıp öyle bağlan. WiFi ile bu tür oyunlarda bu sıkıntıları yaşarsın, özellikle modemden uzaksan. Ethernet ile bağlı olduğun halde bu sorunu yaşıyorsan modemine reset at. QoS ayarlarında sıkıntı olabilir.

Sanırım tesisat eski, bina eski mi bilmiyorum. Binadaki internet kablolarında sorun olabilir. Daha önce böyle bir sorun var mıydı? Deneme yanılma yöntemiyle çözmeniz gerek. Modem reset, müşteri hizmetleri arıza kaydı, kablo kontrolü, yeni ethernet kablosu vs.

Geri
Yukarı