Valorant Pass'i almalı mıyım?

Aldıktan sonra XP Boost'u vermiyor mu? Kesin tamamlayabileceğimi düşünüyorum zaten. Az da olsa hızlandırmazmı bu Pass tamamlama sürecini? Zaten Spike'da maçı satarsak hızlıca XP kasabiliyoruz diye biliyorum.

1 saat icinde ne kadar XP arttığını test et yarın, ardından bu rakami XP Boost sürenle çarp. Cikan sayiyi da tatil icinde toplam kac saat oynayabileceksen o sayiya bol bu kadar XP ile tamamlayabiliyorsan al. :D

Aldıktan sonra XP Boost'u vermiyor mu? Kesin tamamlayabileceğimi düşünüyorum zaten. Az da olsa hızlandırmaz mı bu Pass tamamlama sürecini? Zaten Spike'da maçı satarsak hızlıca XP kasabiliyoruz diye biliyorum.

XP Boost olayını bilmiyorum. Ama süre daha çok. Yaparsınız bence. Haftalık görevlerde zırh / silah al ya da yetenek kullan görevlerini kolayca yapma taktiği var.

Oyun başında olan sürede mesela yetenek görevi var. Cypher'ya da Killjoy ile yeteneği koy çek yapıp durun. Silah al görevinde ise classic alıp yere atıp durun.

XP Boost olayını bilmiyorum. Ama süre daha çok. Yaparsınız bence. Haftalık görevlerde zırh / silah al ya da yetenek kullan görevlerini kolayca yapma taktiği var.

Oyun başında olan sürede mesela yetenek görevi var. Cypher'ya da Killjoy ile yeteneği koy çek yapıp durun. Silah al görevinde ise classic alıp yere atıp durun.

Hocam görevler sıkıntı değil geldikleri saatte hallediyorum. Pass'i alırsak aldığımız sezon boyunca %3 XP Boost geliyor. Lakin Valorant'dan sıkılırsam Steam hesabıma Horizon 4'de alabilirim bilmiyorum.

Geri
Yukarı