Valorant Ping Neden Kaynaklanır?

Ethernet kablosu bağlamanızı tavsiye ederim. Diğer oyunlarda sıkıntı olmuyorken, Valorant'ta Wi-Fi'de ping sorunum oluyordu.

Hocam internetiniz kablo net ise sadece isim yetiyor bakmaları için bu sorun bende de var ve maalesef 3 aydır çözemedi bunu kablo net eğer internetin kablo net ise uğraşabilirsin.
Türktelekom

Ethernet kablosu bağlamanızı tavsiye ederim. Diğer oyunlarda sıkıntı olmuyorken, Valorant'ta Wi-Fi'de ping sorunum oluyordu.
Dostum maalesef kablosuz bağlanıyorum. Laptop kullanıyorum.

Bu akşam poligon girdiğimde pingim normal. 27-30 civarlarındayken aniden 400-500-1000 olup tekrardan 30'a düşüyor. Bu art arda tekrarlıyor. 10 saniyede bir oluyor neredeyse. Neden kaynaklanır bu? Yardımcı olun.
Ethernet ile çözülür sorununuz. Bende de vardı. Ethernet aldım mis gibi.

Bu akşam poligon girdiğimde pingim normal. 27-30 civarlarındayken aniden 400-500-1000 olup tekrardan 30'a düşüyor. Bu art arda tekrarlıyor. 10 saniyede bir oluyor neredeyse. Neden kaynaklanır bu? Yardımcı olun.
@kaii Neye kızdın abi?

Bende ping sorunu yaşadığımda evdeki herkesin bağlantısını kesiyorum ama düzelmiyor. Altyapı ile alakalı sanırsam.

İnternet hızın nasıl benim internetim çok yavaş olduğu zamanlarda senin gibi 20 30ken aniden 1000'e yükselip tekrar 20 30'a düşüyordu internetinin megabiti azsa yükseltebilirsin.

Geri
Yukarı