Valorant ping yükselmesi

squex0

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 15 gün önce aşağıdaki modemi yukarı nasıl çıkarabileceğim hakkında bilgi istemiştim. Bir arkadaşımız TL-WA850re al dedi, aldım. Şu anda kullanıyorum. İnternette hiçbir sıkıntı yok, 25 Mbps internetim var. Testte 21 22 Mbps'ye düştü en fazla, yani memnunum ama Valorant da pingim 9 iken anlık olarak 40 50 veya 100 150'lere fırlıyor. İstanbul sunucusunda CS:GO'da en 60 ping sabit alıyorum, CS:GO'da sıkıntı yok.
Bu sorunu nasıl çözebilirim? Kablo çekemem maalesef dublex olduğu için.

Dosya Ekleri

• IMG_20221117_150816.jpg
    IMG_20221117_150816.jpg
    36,3 KB · Görüntüleme: 34
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 15 gün önce aşağıdaki modemi yukarı nasıl çıkarabileceğim hakkında bilgi istemiştim. Bir arkadaşımız TL-WA850re al dedi, aldım. Şu anda kullanıyorum. İnternette hiçbir sıkıntı yok, 25 Mbps internetim var. Testte 21 22 Mbps'ye düştü en fazla, yani memnunum ama Valorant da pingim 9 iken anlık olarak 40 50 veya 100 150'lere fırlıyor. İstanbul sunucusunda CS:GO'da en 60 ping sabit alıyorum, CS:GO'da sıkıntı yok.
ISS portlarinda yoğunluk olabilir ayrıca TP-Link modemleri tavsiye etmem çünkü en kolay hacklenebilen modemdir.

Eğer evinizde siz oyun oynarken internete baglanan başkaları varsa olabilir bir de hocam. Ben CS:GO oynarken birisi Instagram da dolaşınca pingim 150 oluyordu geçen senelerde.

Geri
Yukarı