Çözüldü Valorant puanı satım alım sayfasını açarken bir hata oluştu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

habib_altun

Decapat
"Valorant puanı satım alım sayfasını açarken bir hata oluştu. Devam ederse lütfen Oyuncu Destek'e ulaşın." hatasıyla karşılaştım bugün. Daha evvel böyle bir hatayla karşılaşmamıştım. Çözümünü bilen var mı?

VALORANT   4.02.2021 15_24_21.png

Çözüm
Oyundan çıkıp tekrar girmeyi dene. Oyunu silip tekrar kurmayı dene.

İnternetinde bir sıkıntı var mı?

Dostum öncelikle mesajın için çok sağ ol. Dün çok sık bir şekilde delipop için alışveriş yapıldığından kaynaklıymış. Oyun sunucuları çöker ya o tarz birşey miş. Ben bu konuyu açtıktan 3-4 saat sürmeden düzeldi. Eğer bundan sonra bu hatayı alan olursa bilsin ki hata sunucullarla alakalı. Sizle veya PC'nizle alakalı değil. Sunucu çökme duru mudur kendisi. Çözülmüştür.
Oyundan çıkıp tekrar girmeyi dene. Oyunu silip tekrar kurmayı dene.

İnternetinde bir sıkıntı var mı?

Dostum öncelikle mesajın için çok sağ ol. Dün çok sık bir şekilde delipop için alışveriş yapıldığından kaynaklıymış. Oyun sunucuları çöker ya o tarz birşey miş. Ben bu konuyu açtıktan 3-4 saat sürmeden düzeldi. Eğer bundan sonra bu hatayı alan olursa bilsin ki hata sunucullarla alakalı. Sizle veya PC'nizle alakalı değil. Sunucu çökme duru mudur kendisi. Çözülmüştür.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı