Valorant Q Tuşu Basmıyor

depth

Hectopat
Daha fazla  
Valorant oyarken W'ye basarken yani hareket halindeyken Q basamıyorum ama durduğumda basabiliyorum. Sorunu bugün format attıktan sonra yaşadım. Ve ayrıca altgr ve Q tuşuna aynı anda basarken Gmail'deki et simgesi gelmiyor.

Valorant oyarken W'ye basarken yani hareket halindeyken Q basamıyorum ama durduğumda basabiliyorum. Sorunu bugün format attıktan sonra yaşadım. Ve ayrıca altgr ve Q tuşuna aynı anda basarken Gmail'deki et simgesi gelmiyor.
Tuş basılı kalmış olabilir. Klavyeyi çıkar tak yapın. Olmaz ise ekran klavyesini açın orada hangi tuşun basılı kaldığını gösterebilir.

Tuş basılı kalmış olabilir. Klavyeyi çıkar tak yapın. Olmaz ise ekran klavyesini açın orada hangi tuşun basılı kaldığını gösterebilir.

Kanka çıkar tak yaptım ekran klavyesinde herhangi bir değişiklik yoktu. Q tuşuna normalde basıyorum ama Valorant'ta ve et tuşunu yaparken olmuyor.

Dosya Ekleri

• unknown_2021.06.17-22.43.png
    unknown_2021.06.17-22.43.png
    410,8 KB · Görüntüleme: 59
  • unknown_2021.06.17-22.44.png
    unknown_2021.06.17-22.44.png
    87,9 KB · Görüntüleme: 37
Arkada yazı yazılabilen bir program açık mı? Eğer oraya en son yazı yazıp Alt Tab ile başka uygulamaya geçtiysen bazen bastığın tuşlar Alt Tab'daki programa yazıyor. Şahsen yaşamıştım bunu.

Arkada yazı yazılabilen bir program açık mı? Eğer oraya en son yazı yazıp Alt Tab ile başka uygulamaya geçtiysen bazen bastığın tuşlar Alt Tab'daki programa yazıyor. Şahsen yaşamıştım bunu.

Arkada yazı yazabilen bir program açık değil. Bugün sabah format attım sadece Valorant ve sürücüleri yükledim.

Yeni konular

Geri
Yukarı