Valorant R5 3600 sistemde donuyor

İşletim sistemi
Windows 11

TUNC3L

Centipat
Daha fazla  
RAM
Team T-Force 16 GB 3000 MHZ
Ekran kartı
Asus Dual Rtx 2060 Super
Anakart
Asus Prime A320M-F
İşlemci
Amd Ryzen 5 3600
Selam denemediğim yapmadığım şey kalmadı. Allah rızası için yardımcı olabilecek var mı, işlemcimin Core Performance Boost'unu kapattım sıcaklıklar normal bu sorun donanımsal olmadığını düşünüyorum. FPS'im 300 ancak oyunda ani drop oluyor stuterring oluyor yardımcı olabilecek var mı? Not: Anakartım A320 değiştireceğim bu hafta içinde.

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM belleklerini kontrol et tam oturmamış olabilir. Depolama birimini de aynı şekilde.
Bir de anakart birçok şey için büyük etken. Değişimi birçok şey için faydalı olabilir.

Selam denemediğim yapmadığım şey kalmadı. Allah rızası için yardımcı olabilecek var mı, işlemcimin Core Performance Boost'unu kapattım sıcaklıklar normal bu sorun donanımsal olmadığını düşünüyorum. FPS'im 300 ancak oyunda ani drop oluyor stuterring oluyor yardımcı olabilecek var mı? Not: Anakartım A320 değiştireceğim bu hafta içinde.
Güç kaynağın dandik bir güç kaynağı ise ekran kartının veya işlemcinin gücünü aniden yükseltip düşüre bilir .

RAM belleklerini kontrol et tam oturmamış olabilir. Depolama birimini de aynı şekilde.
Bir de anakart birçok şey için büyük etken. Değişimi birçok şey için faydalı olabilir.
Nasıl büyük bir etken umarım etkisi olur ama oyunlarda performans farkı olmuyor gecikme farkı oluyormu onu bilmiyorum işte

Yeni konular

Geri
Yukarı