Valorant random hesap almak güvenli mi?

Daha fazla  
Merhaba, İtemsatış'ta 7 TL'ye random skinli Valorant hesabı buldum sizce alınır mı? Hesabın şifresi değişse bile 7 TL olduğu için üzülmem ama hesap aldığım için ban yeme veya suç işleme vb. durumlar olur mu?

Merhaba, İtemsatış'ta 7 TL'ye random skinli Valorant hesabı buldum sizce alınır mı? Hesabın şifresi değişse bile 7 TL olduğu için üzülmem ama hesap aldığım için ban yeme veya suç işleme vb. durumlar olur mu?
Yasal değil ama 7 tl için konu açmaya gerek yoktu

Hocam hesabı alırsın kullanırsın sonra 3-5 ay sonra hesabın giderse pişman olursun. Vedriğin para 7 tl bir şey olmaz ama hesabı kastıktan sonra giderse kötü olur.

7TL Çok etkilemez ama yasal yoldan 1000/1 bi şansla vurabilir seni. Alabilirsin.

Hocam hesabı alırsın kullanırsın sonra 3-5 ay sonra hesabın giderse pişman olursun. Vedriğin para 7 TL bir şey olmaz ama hesabı kastıktan sonra giderse kötü olur.

Valorant random hesap 3-5 ay gitmez sonuçta maili yok ve bir sürü kişiye satıyorlar yalan dolan bilgi yazmayın.

Yasal değil derken ne olur peki sadece banmı yerim veya kanunen bir şey olur mu?
Hiç bişey olmaz.

Valorant random hesap 3-5 ay gitmez sonuçta maili yok ve bir sürü kişiye satıyorlar yalan dolan bilgi yazmayın.
Ne yalanı kardeşim. Ben itemsatıştan 2. el battle.net hesabı aldım 450 TL ye. Bu hesaba telefon numarası 3 adımlı doğrulama gibi bir sürü şey ekledim şifreler ekledim değiştirdim 4 ay kullandım oynadım ve en sonunda 5. ayda hesap beklemediğim bir anda tamamen yok oldu. Yetkililere söylediğim zaman ise fatura ve kredi kartı şifresi istediklerini ilk maili istediklerini belirttiler. Ve haliyle ortada kaldım Allahtan büyük bir mevla değil 450 TL. Madem yalan diyorsun al o zaman.

Geri
Yukarı