Valorant random hesap almak güvenli mi?

Daha fazla  
Merhaba, İtemsatış'ta 7 TL'ye random skinli Valorant hesabı buldum sizce alınır mı? Hesabın şifresi değişse bile 7 TL olduğu için üzülmem ama hesap aldığım için ban yeme veya suç işleme vb. durumlar olur mu?

Arkadaşım denemek için almıştı random hesap 30 TL gibi bir şeydi 1 hafta sonra gitti. O tarz durumlarda da ne dava açabilirsiniz ne Riot'tan destek alabilirsiniz.
Zaten hesap alım satımı yasak.

Hesap alacaksanız bir tanıdığınızdan falan almak en mantıklısı.

Valorant random hesap 3-5 ay gitmez sonuçta maili yok ve bir sürü kişiye satıyorlar yalan dolan bilgi yazmayın.
Hesabı geri almak o kadar kolay ki. Maili olmaması demek alamayacağı anlamına gelmiyor. İlk mail ile desteğe sadece hesabının çalındığını ve geri almak istediğini yazması yeter. Başıma çok geldi. Yalan bilgi değil kısacası.

Ne yalanı kardeşim. Ben İtemsatış'tan 2. el battle.net hesabı aldım 450 TL'ye. Bu hesaba telefon numarası 3 adımlı doğrulama gibi bir sürü şey ekledim şifreler ekledim değiştirdim 4 ay kullandım oynadım ve en sonunda 5. ayda hesap beklemediğim bir anda tamamen yok oldu. Yetkililere söylediğim zaman ise fatura ve kredi kartı şifresi istediklerini ilk maili istediklerini belirttiler. Ve haliyle ortada kaldım Allah'tan büyük bir meblağ değil 450 TL. Madem yalan diyorsun al o zaman.

Kardeşim bu arkadaş E postalı hesap almıyor sadece kullanıcı adı ve şifre alıyor mailsiz hesap alıyor konu başlığını oku farkındaysan.

Hesabı geri almak o kadar kolay ki. Maili olmaması demek alamayacağı anlamına gelmiyor. İlk mail ile desteğe sadece hesabının çalındığını ve geri almak istediğini yazması yeter. Başıma çok geldi. Yalan bilgi değil kısacası.

Adam 7 Liraya e mailsiz random hesap alıyor ben e postalı hesap mı alıyor yazdımda böyle yazı yazdınız?

Kardeşim bu arkadaş E postalı hesap almıyor sadece kullanıcı adı ve şifre alıyor mailsiz hesap alıyor konu başlığını oku farkındaysan.

Adam 7 Liraya e mailsiz random hesap alıyor ben e postalı hesap mı alıyor yazdımda böyle yazı yazdınız?
O hesaplar ilk olarak mail ile açılıyor. Kullanıcı adı ile hesap açılmıyor. Özellikle Türkiye'de mailli hesap zorunlu. Adam e-posta'yı doğrulama yapmıyor. Mail olmayan hesap kısacası. İlk açılan maille hesabım çalındı dediği zamanda geri alabiliyor hesabı.

1708861960209.png

O hesaplar ilk olarak mail ile açılıyor. Kullanıcı adı ile hesap açılmıyor. Özellikle Türkiye'de mailli hesap zorunlu. Adam e-posta'yı doğrulama yapmıyor. Mail olmayan hesap kısacası. İlk açılan maille hesabım çalındı dediği zamanda geri alabiliyor hesabı.

Eki Görüntüle 2125878

O bol kostümlü hesaplar ilk mailsiz satılıyor satıcıdada ilk e postası yok çünkü bir program ile düşürüyorlar hesapları onu söyle miyim şimdi kendimde bu işi yaptım. Çekerse ancak ilk sahibi geri çeker oda tabii ne zaman hesaba girerse.

Yeni konular

Geri
Yukarı