Çözüldü Valorant random hesap yüzünden HWID ban yenebilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

valorantsorular

Yoctopat
Daha fazla  
Valorant'ta geçen random hesap almıştım 5 TL'ye. Hesaba girdim koleksiyona tıkladım skinlere baktım sonra hesaptan çıktım ve bir daha da hesaba girmedim ve şimdi aklıma o hesabı 1'den fazla kişiye sattıkları için hile kullanırlarsa bende HWID ban yer miyim acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hesabının ban yemesi için doğrudan senin siteminde açılan bir hile yüzünden banlanman lazım o yüzden yemezsin. Riota sormuştum buda cevapı çözüm olarak işaretlersen sevinirim.

Selamlar tekrar,

Cihaz banı olan bilgisayardan oyuna girmediğin sürece senin hesabına bir şey olmaz sevgili dostum. Aklına takılan başka bir sorun olursa biz her zaman buradayız.

Cici bak kendine. ❤
PeraintheHood
Riot Games Oyuncu Destek
Hayır yemezsiniz. Hesabın sahibi hile kullanıp ban yerse sadece o kullanıcının işlemi yaptığı bilgisayardan girilen hesaplar ban yiyecektir. Durum sizi etkilemeyecektir.

Hesabının ban yemesi için doğrudan senin siteminde açılan bir hile yüzünden banlanman lazım o yüzden yemezsin. Riota sormuştum buda cevapı çözüm olarak işaretlersen sevinirim.

Selamlar tekrar,

Cihaz banı olan bilgisayardan oyuna girmediğin sürece senin hesabına bir şey olmaz sevgili dostum. Aklına takılan başka bir sorun olursa biz her zaman buradayız.

Cici bak kendine. ❤
PeraintheHood
Riot Games Oyuncu Destek

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı